Artysta – Zawodowiec to projekt edukacyjny dla artystów i artystek sztuk wizualnych oraz osób studiujących na uczelniach i wydziałach artystycznych. Jak co roku wyjątkowe grono ekspertów i ekspertek w dziedzinie sztuki współczesnej opowie o narzędziach i praktykach pomocnych w zawodowym funkcjonowaniu w świecie sztuki.

Wykłady online prowadzimy od 16 marca do 30 kwietnia, we wtorki i czwartki o godzinie 18:00. Nasi wykładowcy prowadzą też indywidualne konsultacje portfolio online dla osób uczestniczących w projekcie. W tym roku wybranych uczestniczek i uczestników projektu zaprosimy na Letnią Szkołę, czyli 7-dniowy wspólny wyjazd do Sokołowska.

Wykłady poprowadzą: Piotr Płucienniczak, kolektyw Slavs&Tatars, Ewa Tatar, Sebastian Cichocki, Karolina Maria Wojciechowska, Agnieszka Sural, Piotr Drewko, Magdalena Komornicka, Szymon Żydek, Agnieszka Polska, The White Pube i Pamela Bożek.

Więcej informacji o projekcie na naszej stronie oraz w wydarzeniu na facebooku.

• Opublikowano: 02.03.2021, 20:46
  • Ostatnia edycja: 03.01.2023, 20:01