Plony

– wystawa projektów dyplomowych oraz semestralnych studentów Wzornictwa oraz Projektowania Mebla Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu

25-28.02.2020

ARENA DESIGN 2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Pawilon nr 3

Wystawa Plony obejmuje prace dyplomowe oraz semestralne studentów Wzornictwa oraz Projektowania Mebla, Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Autorzy prezentują krytyczną postawę wobec obowiązującego status quo, poszukując alternatywnych rozwiązań konstrukcyjnych, materiałowych oraz formalnych. Odnosząc się do naszych zachowań i nawyków projektanci podjęli próbę analizy i odpowiedzi na istotne potrzeby człowieka w kontekście otaczającej nas kultury konsumpcji.

Plony

The Plony exhibition consists of diploma and semester projects from Industrial Design and Furniture Design Department students from the University of the Arts Poznan. The authors present a critical attitude towards the current status quo, seeking an alternative construction, material and formal solutions. Referring to human behaviours and habits, designers have attempted to analyze and respond to important human needs in the context of a surrounding culture of consumption.

• Autor: Agata Tratwal
  • Opublikowano: 20.02.2020, 12:54