KONTAKT:

Iwona Sankowska iwona.sankowska@uap.edu.pl

WMiR, WGiKW, WKM

 

Joanna Frankiewicz joanna.frankiewicz@uap.edu.pl 

WAiW, WRiDP

 

Ewa Troszczyńska – Dziekanat

ewa.troszczynska@uap.edu.pl

 

ROZWIN

KIEROWNICY STUDIÓW DOKTORANCKICH:

Wydział Architektury i Wzornictwa

prof. dr hab. Andrzej Wielgosz aawielgosz@gmail.com  (691978890)


Wydział Malarstwa i Rysunku

dr hab. Wojciech Gorączniak  wojtekgoraczniak@tlen.pl  (505917157)


Wydział Grafiki i Komunikacji Wizualnej 

dr hab. Lucyna Talejko-Kwiatkowska  lucyna@kwiatkowscy.eu (603580579)


Wydział Rzeźby i Działań Przestrzennych

prof. dr hab. Kazimierz Raba  kazimierz.raba@gmali.com  (506419395)


Wydział Komunikacji Multimedialnej 

prof. dr hab. Marek Wasilewski   wasilewski@czaskultury.home.pl (696058346)