/EN below/

• 9 marca 2024 stacjonarne,
  • 14-15 marca 2024 (spotkania z osobami studenckimi poszczególnych kierunków online),
  • 18-19 kwietnia 2024 (konsultacje portfolio online) – szczegóły wkrótce!

Drogie Osoby Kandydujące,

serdecznie zapraszamy na DRZWI OTWARTE Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu. Centrum wydarzeń: Atrium UAP, ul. 23 Lutego, 20, godz. 10:00. Nie możemy się już Was doczekać! Jak co roku przygotowaliśmy dla Was bogatą ofertę warsztatów, spotkań oraz kilka niespodzianek!

→ HARMONOGRAM OGÓLNY

HARMONOGRAM WARSZTATÓW

→ OPISY WARSZTATÓW

→ FORMULARZ ZAPISÓW

→ KLAUZULA RODO

→ ZAPISY NA WARSZTATY podczas Drzwi Otwartych, które odbędą się 9 marca: drzwiotwarte@uap.edu.pl (Uprzejmie prosimy o wybór warsztatów, wypełnienie formularza zapisów i przesłanie go wraz z podpisaną klauzulą RODO).

→ ZAPISY NA WARSZTATY w ramach konferencji SPLOTY WSPÓLNOTY 8 marca: drzwiotwarte@uap.edu.pl (Uprzejmie prosimy o wybór warsztatów, wypełnienie formularza zapisów i przesłanie go wraz z podpisaną klauzulą RODO).

→ Program Konferencji SPLOTY WSPÓLNOTY

UWAGA! Osoby z niepełnosprawnością mogą uzyskać wsparcie dostosowane do ich potrzeb. W tym celu konieczne jest zgłoszenie takiej potrzeby z co najmniej 3 – dniowym wyprzedzeniem na adres: bon@uap.edu.pl

→ Zapraszamy na stronę rekrutacji

Do zobaczenia!

Małe Drzwi Otwarte UAP

Serdecznie zapraszamy dzieci polskie i ukraińskie na warsztaty artystyczne towarzyszące Drzwiom Otwartym UAP!  Szczegóły poniżej/ Сердечно запрошуємо дітей з Польщі та України на мистецькі майстер-класи в рамках дня відкритих дверей Університету Образотворчих Мистецтв у Познані (UAP Open Doors!). Подробиці нижче/ Сердечно приглашаем  детей с Польши и Украины на художественные мастер-классы в рамках дня открытых дверей Университета Изобразительных Искусств в Познани (UAP Open Doors!). Подробности ниже:

Opis warsztatów

Dear Candidates!

You are all welcome to visit the Magdalena Abakanowicz University of the Arts Poznan during our Open Days!
We have prepared an interesting offer of consultations, meetings and other surprises!
English-speaking candidates please contact UAP International Office for more details: international@uap.edu.pl

See you there!

• Autor: Michał Jaborski