Przejdź do treści

Bovelli Bedding sp. z o.o. to uznany producent łóżek kontynentalnych. Firma ma na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia. Bovelli Bedding sp. z o.o. działa od 2013 roku, jest kapitałowo powiązana z jedną z belgijskich spółek istniejącą na rynku od blisko 70 lat, zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki, systematycznym wzrostem produkcji, dywersyfikacją oferty związanej m.in. z budową nowej fabryki na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Fałkowie k. Gniezna aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko PROJEKTANTA MEBLI oraz innych elementów użytkowych

Zakres obowiązków:

  • kreowanie nowych projektów / wzorów mebli wg własnego pomysłu
  • opracowywanie nowych wzorów mebli zgodnie z wytycznymi od klientów
  • tworzenie projektów zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu, w tym szczególnie z ideą poszanowania środowiska naturalnego
  • poszukiwania zastosowania dla surowców poprodukcyjnych
  • znajomość nowych trendów
  • znajomość stosowanych surowców do produkcji mebli oraz otwartość na nowe technologie i innowacje
  • reprezentowanie marek produktowych będących w dyspozycji firmy podczas imprez promocyjnych takich jak targi, wystawy, dni otwarte itp.
  • współpraca z modelownią i technologiem produkcji w zakresie tworzenia dokumentacji projektowej
  • analiza i optymalizacja produkcyjna nowo wdrażanych modeli mebli we współpracy z technologiem produkcji
  • bieżąca współpraca z działem sprzedaży i marketingu

Oczekiwania:

  • wykształcenie min.średnie techniczne lub artystyczne, preferowane: projektowanie mebla
  • znajomość programów: CAD lub/i Solidworks; inne
  • umiejętność tworzenia rysunków i dokumentacji projektowej
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • kreatywność oraz pasja w działaniu
  • umiejętność samodzielnego dokształcania się w zakresie mody, designu, nowych trendów i stosowanych surowców
  • otwartość na nowe rozwiązania

Oferujemy:

  • pracę w systemie jednozmianowym; 5 dni w tygodniu lub inną preferowaną
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bez pośredników lub inną preferowaną formę zatrudnienia
  • szkolenia
  • stały rozwój
  • możliwość realizacji nowych wyzwań
  • ubezpieczenie grupowe
  • atrakcyjne świadczenia z ZFŚS (w tym m.in. dopłaty do wakacji, świadczenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego i Świąt Bożego Narodzenia)
  • częściowa dopłata za dojazd dla osoby zamieszkującej powyżej 20km

UWAGA: Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami, spełniającymi w/w oczekiwania. Nie odsyłamy niewykorzystanych ofert.

Miejsce pracy: Gniezno – ul. Kłeckoska 59 Od lipca 2021 Fałkowo gm. Łubowo

CV proszę przesyłać przez portal OLX, osobiście w siedzibie firmy Gniezno ul. Kłeckoska 59 w godzinach od 7:00 do 15:00

  • Autor: Agata Tratwal
  • Opublikowano: 19.04.2021, 09:36
  • Ostatnia edycja: 03.01.2023, 20:01