Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu oraz Wspólnota Mieszkaniowa ul. Wodna 15 w Poznaniu rozpoczynają Konkurs projektowy dla studentów UAP, zatytułowany: „Wodna 15 – modernizacja holu wejściowego budynku przy ul. Wodnej 15 w Poznaniu”.

Celem Konkursu jest wyłonienie ciekawych koncepcji projektowych w zakresie architektury wnętrza – przestrzeni holu wejściowego w nieruchomości przy ul. Wodnej 15.

W Konkursie mogą wziąć udział studenci kierunków projektowych Uniwersytetu, studiujący w Pracowni Architektury Wnętrz IV oraz innych pracowniach projektowych z Katedry Architektury Wnętrz na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii.

Konkurs rozpoczyna się w dniu 15.02.2021 r. i trwa w semestrze letnim roku akademickiego 2020/21.

Pula nagród za I, II i III miejsce wynosi łącznie 5000 złotych, a zwycięski projekt zostanie przeznaczony do realizacji.

Kontakt: maciej.basalygo@uap.edu.pl

KARTA ZGŁOSZENIA