Droga Społeczności
Uniwersytetu Artystycznego
w Poznaniu

Chciałbym złożyć Państwu głęboki ukłon i podziękowania za cały miniony rok wytężonej rzetelnej pracy dydaktycznej, naukowej i artystycznej tak wyraziście przekładającej się na wysoką pozycję Uczelni i jej ogromną popularność wśród kandydatów na studia artystyczne i projektowe.

Na nadchodzące Święta pragnę życzyć Państwu przede wszystkim zdrowia i spędzenia ich w spokojnej, pełnej optymizmu, radosnej i rodzinnej atmosferze.
Chciałbym, by ta chwila wypoczynku i refleksji była chwilą wytchnienia w tym trudnym czasie, z którym jeszcze jakiś czas będziemy się zmagać.

Oby Nowy Rok stanowił dla Państwa wyzwanie twórcze, był Rokiem spełnienia marzeń i realizacji ambitnych postanowień artystycznych i życiowych.

Z głębokimi wyrazami szacunku.

prof. dr hab. Wojciech Hora
Rektor Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu

Poznań, dnia 21 grudnia 2020 roku.

Życzenia Rektora UAP

• Opublikowano: 23.12.2020, 19:49