Zapraszamy do zapoznania się z działalnością Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, którego stoisko rekrutacyjne zostanie zaprezentowane 20 października 2020 roku w Atrium budynku B Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

NZS to organizacja, która od 40 lat skupia pomysłowych, pełnych pasji studentów, chcących aktywnie uczestniczyć w tworzeniu akademickiej rzeczywistości.
Statut organizacji przewiduje możliwość dołączenia do jej grona również osobom spoza UAM, w związku z czym przedstawiciele NZS opowiedzą o swojej dotychczasowej działalności i planach na kolejne miesiące.
Działania NZS przeniesione są prawie całkowicie do sieci w związku z sytuacją epidemiologiczną. Nadal prowadzone są jednak szkolenia oraz organizacja projektów online. Są to między innymi festiwal kultury i twórczości studenckiej Studencka Wiosna, promowanie akcji studenckiego honorowego krwiodawstwa we współpracy z RCKiK (Wampiriada) czy warsztaty fotograficzne.

Aktywne uczestnictwo w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów pozwala zdobyć kompetencje miękkie oraz praktyczne umiejętności w zarządzaniu projektami poprzez działanie w ramach stowarzyszenia.

• Opublikowano: 19.10.2020, 18:33
  • Ostatnia edycja: 03.01.2023, 20:04