Fundacja CHCEmisie i Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu mają zaszczyt zaprosić już po raz drugi, na doroczny na koncert charytatywny;

07.12, godz. 19.00
Atrium UAP
budynek B, ul. 23 Lutego 20

Tegoroczny koncert charytatywny Fundacji CHCEmisie, jak co roku, będzie okazją do wsparcia dzieci. Tym razem nasze starania przeznaczone będą głównie na pomoc dla wychowanków domu dziecka, którzy wyruszają w dorosłość i uczą się samodzielności poza murami Ośrodka. Wielbicieli dobrej muzyki zapraszamy na niecodzienne spotkanie z muzyką różnych narodów zamieszkujących od wieków Polskę. Posłuchamy zatem nie tylko muzyki polskiej, ale także żydowskiej, mołdawsko-rumuńskiej, łemkowskiej i tatarskiej.

Wystąpią m.in.: Michał Szymanowski, Ola Bilińska, Dumitru Harea, Kapela Drewutnia.
Prowadzenie: Daniel Szpilman.

→ Balagan press

Bilety: https://www.bilety24.pl/koncert/koncert-charytatywny-fundacji-chcemisie-b-alagan-muzyka-narodow–55619?id=274430

• Opublikowano: 02.12.2019, 20:43