Joanna Hoffmann-Dietrich | EpiMimesis na XII Biennale we Forencjii

Prowadzony przez dr hab. Joanna Hoffmann-Dietrich, prof.UAP, Interdyscyplinarny projekt artystyczny EpiMimesis, EpiZone V, prezentowany będzie na XII Biennale we Florencji w dniach 18-27.10.2019, na specjalne zaproszeni dyrektora Biennale Jacopo Celona.

EpiMiemzis, EpiZone V jest multimedialnym projektem realizowanym jest przez EpiLab Team, zespół artystów i naukowców, w skład którego wchodzą: Prof. UAP Dr hab Joanna Hoffmann-Dietrich (lider projektu), Dr Miłosz Margański, Piotr Słomczewski, Prof. Dr hab. Janusz Bujnicki Lab (ICMCB), Prof. Dr hab. Eliza Wyszko Lab (ICHB PAN), Andre Bartetzki, Thomas Koch, Juliette Harvey, Lukasz Gruszka.

Partnerami projektu są: Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, Wydział Animacji, International Institute for Molecular & Cell Biology Warsaw,; Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu,3IT Fraunhofer HHI Berlin; ASSF/Art & Science Node.

Więcej o projekcie: https://artscience-node.com/epimimesis-florence/

• Opublikowano: 15.10.2019, 22:43