Wejścia | Wyjścia #2
Pracownia Sztuki Performance zaprasza na prezentację działań studentów w Galerii Curators’LAB.

17.01.2018, godz 19.00
Galeria Curators’Lab
, ul. Nowowiejskiego 12

Wejścia | Wyjścia to inicjatywa Pracowni Sztuki Performance, polegająca na cyklicznych spotkaniach studentów, absolwentów i gości Pracowni.
Forma spotkania jest otwarta dla studentów, prezentowane przez nich prace i działania mają charakter intermedialny, poruszają zagadnienia granic, wpływów i przenikania się dyscyplin takich jak rzeźba, rysunek, tekst wizualny, video, fotografia.

Uczestnicy: Anett Czimbalmos, Dariusz Fodczuk, Dylan Kerr, Bartosz Ługowski, João Neto, Paulina Pankiewicz, Joanna Pietrowicz, Berenika Pyza, Amelia Rozmanowska, Hanna Shumska, Maria Sikora, Olga Skliarska, Agata Sznurkowska, Lir wAYRA , Natacha Queirós

Koordynacja: Marta Bosowska

• Opublikowano: 11.01.2019, 21:29