DYPLOMY UAP 2019

Obrony dyplomów I i II stopnia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych 3-21.06

 WYDZIAŁ ANIMACJI
— dyplomy licencjackie na kierunku ANIMACJA:
CK ZAMEK. KINO PAŁACOWE ul. Św. Marcin 80/82 (18.06 godz. 9:00-13:30)
LAB ul. Grochowe łąki 5 (19.06 godz. 12:30)
— dyplomy magisterskie na kierunku ANIMACJA:
CK ZAMEK. KINO PAŁACOWE ul. Św. Marcin 80/82 (19.06 godz. 09:00-11:30)


 WYDZIAŁ ARCHITEKTURY I WZORNICTWA
— dyplomy inżynierskie na kierunku ARCHITEKTURA:
UAP Bud. B Atrium (7.06 godz. 9:00-18:00, 10.06 godz. 9:00-18:00, 12.06 godz. 9:00-18:00)
— dyplomy magisterskie na kierunku ARCHITEKTURA:
UAP Bud. B Atrium (14.06 godz. 9:00-18:00, 17.06 godz. 9:00-18:00)
— dyplomy licencjackie na kierunku WZORNICTWO:
UAP Bud. A Aula (10.06 godz. 9:00-18:00, 12.06 godz. 9:00-18:00, 14.06 godz. 9:00-18:00)
— dyplomy magisterskie na kierunku WZORNICTWO:
UAP Bud. A Aula (17.06 godz. 9:00-18:00, 19.06 godz. 9:00-18:00)
— dyplomy licencjackie na kierunku PROJEKTOWANIE MEBLA:
CDF Architekci, ul. Grunwaldzka 34 A (10.06 godz. 9:00-18:00)
— dyplomy magisterskie na kierunku PROJEKTOWANIE MEBLA:
CDF Architekci, ul. Grunwaldzka 34 A (12-13.06 godz. 9:00-18:00)
— dyplomy licencjackie na kierunku DESIGN KRAJOBRAZU:
UAP Bud. A podest II piętro + Pracownie II piętro (17.06 9:00-18:00)
— dyplomy magisterskie na kierunku DESIGN KRAJOBRAZU:
UAP Bud. A podest II piętro (18.06 godz. 9:00-18:00)


 WYDZIAŁ ARCHITEKTURY WNĘTRZ I SCENOGRAFII
— dyplomy licencjackie na kierunku ARCHITEKTURA WNĘTRZ:
STARY BROWAR. SŁODOWNIA (6.06 godz. 9:00-15:00, 10.06 godz. 9:00-14:15, 11.06
godz. 9:00-15:00)
— dyplomy magisterskie na kierunku ARCHITEKTURA WNĘTRZ:
STARY BROWAR. SŁODOWNIA (10.06 godz. 14:15, 12.06 godz. 9:00-15:00, 13.06 godz.
9:45-14:15, 14.06 godz. 9:00-13:30)
— dyplomy licencjackie na kierunku SCENOGRAFIA:
CENTRUM ZJAWISK TEATRALNYCH ul. Golęcińska 9 (3.06 godz. 18:00, 14.06 godz.
18:00)
STARY BROWAR. SŁODOWNIA (5.06 godz. 9:00-14:15, 14.06, 19.06 godz. 9:00)
— dyplomy magisterskie na kierunku SCENOGRAFIA:
STARY BROWAR. SŁODOWNIA (13.06 godz. 9:00-13:45, 17.06 godz. 9:00-11:15, 19.06
godz. 9:45-12:00)
UAP Bud. D sala 09 (17.06 godz. 12:30)
CENTRUM ZJAWISK TEATRALNYCH ul. Golęcińska 9 (19.06 godz. 19:00)


 WYDZIAŁ EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ I KURATORSTWA
— dyplomy licencjackie na kierunku KURATORSTWO I TEORIE SZTUKI:
UAP Bud. E sala 34 (10.06 godz. 10:00-13:45, 11.06 godz. 10:00-12:15)
GALERIA SKALA ul. Św. Marcin 49 A (28.06 godz. 12:00)
KOŁORKING MUZYCZNY ul. Św. Marcin 75 (7.06 godz. 12:00)
— dyplomy licencjackie na kierunku EDUKACJA ARTYSTYCZNA W ZAKRESIE SZTUK
PLASTYCZNYCH:
UAP Bud. A GALERIA ROTUNDA (13.06 godz. 10:00), sala 303/dziedziniec (12.06 godz. 12:30)
UAP Bud.C sala 08 (13.06 godz. 12:00), sala 204 (13.06 godz. 11:00)
UAP Bud.E sala 34 (11.06 godz. 12:15), sala 63 (12.06 godz. 14:30)
UAP Bud.F sala 11 (12.06 godz. 13:30)
CK ZAMEK. KINO PAŁACOWE ul. Św. Marcin 80/82 (18.06 razem z Wydziałem Animacji)
— dyplomy magisterskie na kierunku EDUKACJA ARTYSTYCZNA W ZAKRESIE SZTUK
PLASTYCZNYCH:
UAP Bud. A dziedziniec (17.06 godz. 13:00), sala 303 (18.06 godz. 11:00)
UAP Bud. B sala 302 (17.06 godz. 10:00), sala 304 (17.06 godz. 11:00)
UAP Bud. D sala 09 (19.06 godz. 11:00)
UAP Bud. E sala 34 (17.06 godz. 10:00)
GALERIA SCENA OTWARTA ul. Ratajczaka 20 (14.06 godz. 10:00, 19.06 godz. 14:00)
GALERIA IM. JERZEGO PIOTROWICZA POD KORONĄ ul. Kramarska 3/5 (26.06 godz. 12:00)
DOM KSIĄŻKI ul. Gwarna 13 (18.06 godz. 12:00)
ul. Młyńska 7 /wejście od Pl. Cyryla Ratajskiego/ (19.06 godz. 12:00)


 WYDZIAŁ GRAFIKI I KOMUNIKACJI WIZUALNEJ
— dyplomy licencjackie na kierunku GRAFIKA w specjalności GRAFIKA WARSZTATOWA:
UAP Bud. B korytarz II piętro (4.06 godz. 10:00, 10:30, 12:00), balkon II piętro (4.06 godz. 11:00)
UAP Bud. F sala 1 (17.06 godz. 10:00), sala 9 (5.06 godz. 10:45), sala 11 (5.06 godz. 9:30)
PASAŻ RÓŻOWY ul. Św. Marcin 47 (5.06 godz. 12:45)
GALERIA ŁĘCTWO ul. Łukaszewicza 1 (5.06 godz. 14:00)
— dyplomy magisterskie na kierunku GRAFIKA w specjalności GRAFIKA WARSZTATOWA:
UAP Bud. A GALERIA ROTUNDA (4.06 godz. 12:30, 10.06 godz. 10:00, 11.06 godz. 9:00,
12.06 godz. 9:00, 14.06 godz. 10:00), sala 308 (18.06 godz. 11:30)
UAP Bud. B korytarz II piętro (11.06 godz. 9:45, 11.06 godz. 10:30, 12.06 godz. 9:45, 10:30, 18.06 godz. 10:00, 10:45)
ul. Św. Marcin 14 (7.06 godz. 10:00, 10.06 godz. 11:30, 17.06 godz. 11:30)
STARA BIBLIOTEKA ul. Św. Marcin 90 (17.06 godz. 13:00)
PASAŻ RÓŻOWY ul. Św. Marcin 47 (18.06 godz. 13:00)
OŚRODEK Rynek Śródecki (18.06 godz. 14:45)
— dyplomy licencjackie na kierunku GRAFIKA w specjalności PROJEKTOWANIE GRAFICZNE:
UAP Bud. B sala 301 (4.06 godz. 11:00, 5.06 godz. 12:00, 6.06 godz. 10:30), sala 303 (4.06
godz. 10:00, 6.06 godz. 10:00), sala 304 (4.06 godz. 10:30, 5.06 godz. 11:00), sala 305 (4.06
godz. 9:30, 5.06 godz. 11:30, 6.06 godz. 11:00, 7.06 godz. 10:00), sala 313 (5.06 godz.
10:30), korytarz II piętro (13.06 godz. 9:00), korytarz III piętro (6.06 godz. 11:30), balkon III
piętro (7.06 godz. 10:30), Atrium (7.06 godz. 11:00)
— dyplomy magisterskie na kierunku GRAFIKA w specjalności PROJEKTOWANIE GRAFICZNE:
UAP Bud. B balkon (10.06 godz. 9:00), sala 301 (11.06 godz. 10:45, 12.06 godz. 10:45,
13.06 godz. 12:00), sala 303 (10.06 godz. 11:15, 11.06 godz. 12:15, 12.06 godz. 10:00, 13.06
godz. 12:45, 18.06 godz. 11:00), sala 304 (10.06 godz. 9:45, 12:00, 12.06 godz. 12:15, 13.06
godz. 9:45), sala 305 (11.06. godz. 10:00, 12.06 godz. 11:30, 13.06 godz. 11:15), sala 312 (12.06 godz. 13:00), sala 313 (11.06 godz. 13:00), korytarz III piętro (10.06 godz. 10:30, 11.06 godz. 11:30, 13.06 godz. 10:30)


 WYDZIAŁ SZTUKI MEDIÓW
— dyplomy licencjackie na kierunku FOTOGRAFIA:
UAP Bud. B sala 101 (17.06 godz. 12:30), sala 103 (17.06 godz. 9:30), sala 110 (19.06, godz. 10:30)
PALMIARNIA ul. Matejki 18 (10.06 godz. 15:00)
PIX HOUSE ul. Głogowska 35 (4.06 godz. 10:00)
ATELIER ARTEL ul. Św. Marcin 49 B (11.06 godz. 17:00)
KINO RIALTO ul. Dąbrowskiego 38 (12.06 godz. 13:40)
GALERIA ŁĘCTWO ul. Łukaszewicza 1 (14.06 godz. 9:00)
OSTROV ul. Św. Marcin 25 (17.06 godz. 11:30)
ul. Mostowa 33 (19.06 godz. 9:00)
— dyplomy magisterskie na kierunku FOTOGRAFIA:
UAP Bud. B sala 101/102 (13.06 godz. 10:30)
GALERIA AT ul. Solna 4 (13.06 godz. 14:30)
INKUBATOR KULTURY PIREUS ul. Głogowska 35 (13.06 godz. 9:00)
ul. Jeżycka 45/9 (21.06 godz. 12:30)
— dyplomy licencjackie niestacjonarne na kierunku FOTOGRAFIA:
UAP Bud. B sala 101 (10.06 godz. 9:00, 14.06 godz. 11:30, 18.06 godz. 14:30, 19.06 godz.
11:30), sala 102 (10.06 godz. 12:20), sala 110 (14.06 godz. 12:30, 15.06 godz. 9:00, 17.06
godz. 10:30, 13:30, 18.06 godz. 11:30, 21.06 godz. 10:00), sala 112 (18.06 godz. 13:30), sala
113 (10.06 godz. 11:20, 17.06 godz. 14:30, 18.06 godz. 12:30)
ul. Mielżyńskiego 27/29 (10.06 godz. 10:10)
INKUBATOR KULTURY PIREUS ul. Głogowska 35 (18.06 godz. 9:00, 10:00)
MO ul. Garbary 47 (21.06 godz. 11:00)
— dyplomy magisterskie niestacjonarne na kierunku FOTOGRAFIA:
UAP Bud. B sala 101 (10.06 godz. 9:00), sala 110 (13.06 godz. 11:30), sala 113 (10.06 godz.10:00)
MUZEUM ARCHEOLOGICZNE ul. Wodna 27 (10.06 godz. 11:15)
GALERIA CENTRALA Pl. Ratajskiego 6 A (10.06 godz. 12:30)
PIX HOUSE ul. Głogowska 35 (10.06 godz. 14:00)
CENTRUM ZJAWISK TEATRALNYCH ul. Golęcińska 9 (10.06 godz. 16:30)
MO ul. Garbary 47 (13.06 godz. 13:00)
— dyplomy licencjackie na kierunku INTERMEDIA:
GALERIA LUKA ul. Łukaszewicza 2 (12.06 godz. 11:30, 21.06 godz. 16:15)
FORT II ul. Obodrzycka (12.06 godz. 10:00)
ATELIER ARTEL ul. Św. Marcin 49 B (17.06 godz. 21:00)
INKUBATOR KULTURY PIREUS ul. Głogowska 35 (21.06 godz. 15:00)
— dyplomy magisterskie na kierunku INTERMEDIA:
UAP Bud. C sala 207 (17.06 godz. 10:00)
GALERIA LUKA ul. Łukaszewicza 2 (18.06 godz. 10:00)
Ul. Graniczna 13/13 (14.06 godz. 10:00)
PASAŻ RÓŻOWY ul. Św. Marcin 47 (14.06 godz. 11:30, 12:15)
ATELIER ARTEL ul. Św. Marcin 49 B (21.06 godz. 12:30)
ul. Za Groblą 2/17 (21.06 godz. 10:00)
PAWILON ul. Wąska 1 (21.06 godz. 11:00)
DOMIE ul. Św. Marcin 53 A (21.06 godz. 13:30)


 WYDZIAŁ MALARSTWA I RYSUNKU
— dyplomy licencjackie na kierunku MALARSTWO:
UAP Bud. A sala 7 (12.06 godz. 13:00), sala 302 (12.06 godz. 10:00), sala 305 (3.06 godz.
12:00), sala 310 (4.06 godz. 13:30, 6.06 godz. 12:00)
UAP Bud. E sala 13 (14.06 godz. 12:00)
UAP Bud. F ul. Szewska 16 sala 20 (4.06 godz. 11:00), sala 21 (6.06 godz. 10:00, 12.06
godz. 11:00), sala 22 (3.06. godz. 11:00, 4.06 godz. 12:00), sala 23 (11.06 godz. 11:00)
GALERIA SZEWSKA ul. Szewska 16 (3.06 godz. 10:00, 4.06 godz. 10:00, 6.06 godz. 11:00,
11.06 godz. 10:00, 12.06 godz. 12:00, 13.06 godz. 10:00)
GALERIA U JEZUITÓW ul. Dominikańska 8 (19.06 godz. 14:00)
— dyplomy magisterskie na kierunku MALARSTWO:
GALERIA SZEWSKA ul. Szewska 16 (14.06 godz. 11:00, 17.06 godz. 11:00, 18.06 godz. 11:00)
UAP Bud. D sala 13 (17.06 godz. 13:00)
UAP Bud. F ul. Szewska 16 sala 4 i 5 (17.06 godz. 10:00, 18.06 godz. 10:00), sala 9 (13.06
godz. 11:30), sala 10 (18.06 godz. 12:00), sala 20 (17.06 godz. 12:00)
UAP Bud. A sala 302 (13.06 godz. 13:00, 19.06 godz. 11:00)
ul. Kościuszki 73/14 (14.06 godz. 13:30)
DOMIE ul. Św. Marcin 53 A (18.06 godz. 12:00)
GALERIA SCENA OTWARTA ul. Ratajczaka 20 (19.06 godz. 10:00)


 WYDZIAŁ RZEŹBY
— dyplomy licencjackie na kierunku RZEŹBA:
GALERIA U JEZUITÓW ul. Dominikańska 8 (14.06 godz. 10:00, finisaż wystawy dyplomów godz. 18:00)
— dyplomy magisterskie na kierunku RZEŹBA:
URZĄD MARSZAŁKOWSKI al. Niepodległości 34 (19.06 godz. 10:00, wernisaż wystawy
dyplomowej studiów I i II stopnia o godz. 19:00, wystaw trwa do 3.07.2019)