Zapraszamy wszystkich twórców i artystów zainteresowanych udziałem w ósmej edycji AK30.

Poszukujemy chętnych, którzy otworzą przed nami nie tylko swoje teczki z pracami, ale także mieszkania/pracownie.
AK30 to nie konkurs prac – czekamy na Wasze propozycje prezentacji siebie, swojej twórczości i przestrzeni, w której tworzycie.

Przypominamy, że podstawowym warunkiem jest lokalizacja wernisażu – musi być związana z twórcą lub grupą twórców.
Nie można przygotować prezentacji w przestrzeni szkolnej lub publicznie dostępnej.

Szegółowy regulamin 8 edycji jest dostępny pod linkiem:
➡️ https://goo.gl/BRnSY5

Zgłoszenia przesyłajcie do 23:59, 11.03.2018 poprzez formularz Google: 
📝 https://goo.gl/forms/cujc410eSS8BcwGJ2

Jeśli macie więcej pytań piszcie!
📧 ak30ak30@gmail.com

—————-
30 dni, 30 przestrzeni, 30 artystycznych prezentacji – to projekt AK30. Bezpośrednie spotkanie z poznańskimi twórcami w ich pracowniach czy mieszkaniach. Poznajemy nie tylko prace, poznajemy twórców, którzy za nimi stoją.

Każdy wernisaż trwa tylko jeden wieczór. Każdy jest zjawiskiem efemerycznym, a także poprzez prywatną przestrzeń, niezwykle intymnym.

Artysta, bądź artyści związani z danym miejscem (mieszkaniem, pracownią) chcą poprzez jego przedstawienie, oddać w jak najlepszym stopniu charakter swojej twórczości. Widzowie mogą nie tylko zapoznać się z projektami artystycznymi, ale też podejrzeć jakie książki, płyty czy inne przedmioty są cichą inspiracją twórców.

W tym roku czeka nas już ósma odsłona projektu AK30. Ta wieloletnia już tradycja pokazuje jak ważne jest budowanie dialogu pomiędzy artystami, a odbiorcami, nie tylko za pośrednictwem oficjalnych instytucji, ale poprzez bezpośrednie spotkanie.

AK 30 to wspólny projekt kadry, studentów i przyjaciół Pracowni Zjawisk Teatralnych, Katedry Scenografii UAP. Opiekę artystyczną nad projektem sprawuje dr hab. Piotr Tetlak prof. nadzw. UAP