Przejdź do treści

Wydziałowi Koordynatorzy ds. ewaluacji jakości działalności naukowej i Wydziałowe Zespoły ds. ewaluacji jakości działalności naukowej


Wydział Animacji i Intermediów

1. dr Daniel Koniusz ad. – koordynator
daniel.koniusz@uap.edu.pl 

2. prof. dr hab. Maciej Ćwiek – przedstawiciel kierunku Animacja
maciej.cwiek@uap.edu.pl 

3. prof. dr hab.  Sławomir Sobczak – przedstawiciel kierunku Intermedia
slawomir.sobczak@uap.edu.pl 

asystentka: Agnieszka Stamm
agnieszka.stamm@uap.edu.pl 


Wydział Architektury i Wzornictwa

1. dr Magdalena Grenda ad.- koordynator
magdalena.grenda@uap.edu.pl 

2. dr inż. arch. Tomasz Piwiński ad.
tomasz.piwinski@uap.edu.pl 

3. dr Karolina Tylka-Tomczyk ad.
karolina.tylka-tomczyk@uap.edu.pl 

4. dr Patrycja Mikołajczak ad.
patrycja.mikolajczak@uap.edu.pl 

5. mgr Joanna Leciejewska asyst.
joanna.leciejewska@uap.edu.pl

asystentka: Beata Zinko
beata.zinko@uap.edu.pl


Wydział Architektury Wnętrz i Scenografii

1. dr hab. Piotr Sudak prof. UAP – koordynator
piotr.sudak@uap.edu.pl 

2. dr Piotr Barłóg ad.
piotr.barlog@uap.edu.pl 

3. mgr Krzysztof Cicheński
krzysztof.cichenski@uap.edu.pl

4. dr Marta Wyszyńska ad.
marta.wyszynska@uap.edu.pl

5. dr hab. Piotr Machowiak prof. UAP
piotr.machowak@uap.edu.pl

asystentka: Beata Zinko


Wydział Edukacji Artystycznej i Kuratorstwa

sztuka:

1. dr hab. Sonia Rammer prof. UAP- koordynator
sonia.rammer@uap.edu.pl

2. prof. dr hab. Joanna Imielska
joanna.imielska@uap.edu.pl 

3. dr hab. Rafał Łubowski prof. UAP
rafal.lubowski@uap.edu.pl 

4. dr Magdalena Kleszyńska ad.
magdalena.kleszynska@uap.edu.pl 

nauki o sztuce: 

1. prof. dr hab. Marta Smolińska – koordynator
marta.smolinska@uap.edu.pl 

2. dr Justyna Ryczek ad.- PBN
justyna.ryczek@uap.edu.pl 

3. mgr Karolina Rosiejka asyst.
karolina.rosiejka@uap.edu.pl 

asystentka: Agnieszka Stamm 


Wydział Fotografii

1. dr Mateusz Sadowski  ad. – koordynator
mateusz.sadowski@uap.edu.pl

2. prof. dr hab. Piotr Wołyński
piotr.wolynski@uap.edu.pl 

3. mgr Kamila Kobierzyńska asyst.
kamila.kobierzynska@uap.edu.pl 

asystentka: Anna Gatniejewska
anna.gatniejewska@uap.edu.pl 


Wydział Grafiki i Komunikacji Wizualnej

1. dr Tomasz Jurek ad. – koordynator
tomasz.jurek@uap.edu.pl

2. mgr Monika Pich asyst.
monika.pich@uap.edu.pl

3. dr Robert Jarzec ad.
robert.jarzec@uap.edu.pl

5. mgr Viktoriya Grabowska asyst.
viktoriya.grabowska@uap.edu.pl

asystentka: Anna Gatniejewska
 anna.gatniejewska@uap.edu.pl  


Wydział Malarstwa i Rysunku

1. dr Jerzy Muszyński ad. – koordynator
jerzy.muszynski@uap.edu.pl

2. dr hab. Paweł Flieger prof. UAP 
pawel.flieger@uap.edu.pl

3. mgr Ewa Kubiak asyst.
ewa.kubiak@uap.edu.pl

4. dr Agata Nowak ad.
agata.nowak@uap.edu.pl 

5. mgr Mateusz Pietrowski asyst. 
mateusz.pietrowski@uap.edu.pl

6. dr Filip Wierzbicki-Nowak ad.
filip.wierzbicki-nowak@uap.edu.pl


Wydział Rzeźby

1. dr hab. Igor Mikoda prof. UAP – koordynator
igor.mikoda@uap.edu.pl

2. mgr Izabela Grudzińska asyst.
izabela.grudzinska@uap.edu.pl

3. mgr Martyna Pająk asyst.
martyna.pajak@uap.edu.pl

4. dr Tomasz Drewicz ad.
tomasz.drewicz@uap.edu.pl

asystentka: Beata Salamon
beata.salamon@uap.edu.pl
ewaluacja@uap.edu.pl


Koordynator UAP ds. III kryterium ewaluacji jakości działalności naukowej w dziedzinie sztuka

dr Marcin Szeląg ad.
marcin.szelag@uap.edu.pl

  • Autor: Agata Tratwal
  • Opublikowano: 22.07.2021, 14:44
  • Ostatnia edycja: 02.02.2023, 14:15