Biuro Rektora 
office@uap.edu.pl
Al. Marcinkowskiego 29, bud. A, pok. 209
tel.: 61 853 16 21; 61 855 25 21 w. 345


Sekretariat Kanclerza
Izabela Dembińska
izabela.dembinska@uap.edu.pl
Al. Marcinkowskiego 29, budynek A, pok. 213
tel.: 61 855 25 21 wew. 304


Dział Księgowości
Plac Wielkopolski 9, budynek C, pok. 302
p.o Kierownik Monika Tomaszewska
monika.tomaszewska@uap.edu.pl
tel. 61 853 00 18 wew. 109


Dział Kadr i Płac
Al. Marcinkowskiego 29, budynek A, pok. 215
Kadry tel. 61 855 25 21 wew. 301
Płace tel. 61 855 25 21 wew. 311
godziny urzędowania: 11.00 – 15.30


Dział Organizacji Toku Studiów i Kształcenia
p.o. Kierownik Elwira Dembna
elwira.dembna@uap.edu.pl 
Plac Wielkopolski 9, bud. C, pok. 406
tel. 618530018 wew. 123


Dział Informatyki
wsparcieit@uap.edu.pl
Kierownik Sławomir Pękosz
tel. 519 855 625
Al. Marcinkowskiego 29, budynek A, pok. 103


Radca Prawny
Bartosz Lisek
bartosz.lisek@uap.edu.pl
Al. Marcinkowskiego 29, budynek A, pok. 221


Rozwój Kadry
Beata Piwecka
beata.piwecka@uap.edu.pl
Plac Wielkopolski 9, bud. C, pok 405
tel. 61 853 00 18 wew. 120


Dział Zamówień i Realizacji Zamówień
Kierownik Joanna Pakulska
joanna.pakulska@uap.edu.pl
tel. 61 855 25 21 wew. 389
Al. Marcinkowskiego 29, budynek A, pok. 211


Sekcja ds. obsługi obiektów UAP
Izabela Dembińska
izabela.dembinska@uap.edu.pl
tel. 61 852 35 41; 61 855 25 21 wew. 304
Al. Marcinkowskiego 29, budynek A, pok. 213


Biuro Promocji
promocja@uap.edu.pl
ul. Wolnica 9, budynek E, pok. 03
tel.: 61 856 04 41, wew. 23


Komunikacja wewnętrza i zewnętrzna
Starszy specjalista ds. Komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
Artur Adamczak
artur.adamczak@uap.edu.pl
tel: 571 278 622


STRUKTURA ORGANIZACYJNA UAP