Warsztaty z zakresu międzykulturowości 09.04.24

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach z zakresu międzykulturowości które odbędą się stacjonarnie w naszej uczelni w dniach:

• 9 kwietnia 2024 (wtorek) w godz. 9:00 – 15:30 – warsztaty dla kadry dydaktycznej oraz administracyjnej, w szczególności dla osób, które na co dzień pracują ze studentami obcokrajowcami. Formularz zapisów dla kadryhttps://forms.gle/VLN9MHmPT8YhvNYP6
  • 10 kwietnia 2024 (środa) w godz. 9:00 – 15:30 – warsztaty dla osób studiujących, w szczególności Mentorów biorących udział w Programie ESN Buddy oraz osób zakwalifikowanych do wyjazdu w ramach wymian z programu Erasmus+

Warsztaty są częścią projektu prowadzonego przez Zespół ds. szkoleń międzynarodowych Erasmus+ (TCA) z Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, pełniąca rolę polskiej Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności i są dofinansowane przez Unię Europejską i są dofinansowane z funduszy Unii Europejskiej.

Minimalna liczba uczestników to 15 osób, maksymalna liczba uczestników 25 osób.

Serdecznie zachęcamy do udziału w warsztatach. Zgłoszenia przyjmujemy poprzez załączony formularz google.

Prosimy o dokonywanie zapisów do dnia 27.04.

• Autor: Michał Jaborski
  • Opublikowano: 21.03.2024, 14:58