Przejdź do treści

Drogie osoby studiujące,
serdecznie zapraszamy na dwudniowe warsztaty związane z organizowanym konkursem studenckim „Idea miejsca spotkań – Łacina Poznań”, które odbędą się w siedzibie Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu.

Warsztaty planowane są w dniach 9-10 stycznia 2024r. w godzinach popołudniowych. (szczegółowe informacje zostaną podane w wiadomości zwrotnej)

Konkurs zostanie przeprowadzony w formule interdyscyplinarnej. Warsztaty mają służyć wzajemnemu poznaniu się i nawiązaniu współpracy w celu stworzenia międzyuczelnianych studenckich zespołów konkursowych.

Chętne osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres mailowy: magdalena.wilczynska@uap.edu.pl

Konkurs zostanie przeprowadzony w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024. Celem konkursu jest znalezienie najlepszego rozwiązania ideowego dla stworzenia atrakcyjnej, wielofunkcyjnej przestrzeni publicznej służącej wypoczynkowi mieszkańców i odpowiadającego na problemy związane ze zmianami klimatu.

Organizatorzy:
Miasto Poznań oraz Parafia Łacina pod wezwaniem Imienia Jezus, Politechnika Poznańska, Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Serdecznie zapraszamy!

  • Autor: Piotr Grzywacz
  • Opublikowano: 03.01.2024, 17:07
  • Ostatnia edycja: 03.01.2024, 17:07