Przejdź do treści

Meet Up | Paweł Sokół – spotkanie z architektem wnętrz

Wydział Architektury Wnętrz i Scenografii oraz Koło Naukowe INSIDER zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie z architektem wnętrz Pawłem Sokołem z pracowni BAJERSOKÓŁ Team, prezesem zarządu SAW (Stowarzyszenia Architektów Wnętrz).

07 grudnia, godz. 13:30,

Atrium UAP, budynek B, ul. 23 Lutego 20

Współorganizator wydarzenia | Tomasz Chmielarz – firma Rehau

Paweł Sokół (rocznik 1977) jest absolwentem wydziału Architektura Wnętrz na warszawskiej ASP.

Razem z Hanką Bajer w 2001 roku założyli Exit – Pracownię Projektową, która funkcjonowała także pod nazwą EXITDESIGN, a kilka lat temu zrozumieliśmy, że siłą naszej pracowni jest autorskie podejście do projektowania. Wyraża się ono poprzez indywidualne podejście do każdego projektu. Wrażliwość na potrzeby naszych klientów i dbałość o każdy detal to kwintesencja naszej pracy. Nasza obecność na każdym etapie projektowym znajduje odzwierciedlenie w jakości pracy całej pracowni. Czuwamy nad każdym projektem od samego początku i jesteśmy za niego w pełni odpowiedzialni. Skoro każdy projekt ma wymiar autorski to pracownia również jest autorska – to skłoniło nas do podjęcia decyzji o zmianie nazwy na BAJER SOKÓŁ team.

Przez blisko 20 lat w pracowni EXITDESIGN powstały setki projektów. Realizacje zaowocowały dziesiątkami publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych, tj.: ARCHITEKTURA, ELLE DECO, DOM&WNĘTRZE, DOBRE WNĘTRZE czy ATTITUDE oraz DECOR.

Zdobyliśmy wiele wyróżnień i nagród w konkursach organizowanych przez zagraniczne stowarzyszenia branżowe, takich jak: SBID, IIDA, DESIGN ET AL czy PROPERTY AWARDS. Możemy pochwalić się wyróżnieniem, jakim było dołączenie EXITDESIGN do grona najlepszych pracowni wnętrzarskich w ANDREW MARTIN INTERIOR DESIGN REVIEW 14, czy B BEYOND: FABULOUS INTERIOR AND ARCHITECTURE DESIGNS oraz THE WORLD LEADING DESIGN NAMES 2020.

W 2017 roku razem z zaprzyjaźnioną grupą architektów wnętrz założyliśmy SAW – Stowarzyszenie Architektów Wnętrz, które na polskim rynku jest pierwszą tego typu organizacją. Postawiliśmy sobie za cel zdefiniowanie i ochronę jakości naszego zawodu w Polsce oraz określenie wysokich standardów tej usługi. Udało nam się zaprosić do stowarzyszenia już ponad 100 najbardziej uznanych biur z całej Polski i poświęcając wolny czas wspólnie realizujemy nasze cele statutowe.

  • Autor: Michał Jaborski
  • Opublikowano: 05.12.2023, 15:38
  • Ostatnia edycja: 05.12.2023, 22:11