Przejdź do treści

„Young Interior Designers” – Najlepsze dyplomy Katedry Architektury Wnętrz 2023” I edycja konkursu na najlepszy dyplom magisterski Otwarta!

Uroczyste ogłoszenie wyników i wernisaż wystawy: 7 XI 2023, godz. 18.00

Miejsce: Słodownia +1, Stary Browar w Poznaniu

Czas trwania wystawy: 8 – 19 XI w godzinach 12.00-20.00 (oprócz poniedziałków)


Zapraszamy absolwentki i absolwentów UAP do udziału w Konkursie! Konkurs dla osób, które ukończyły kierunek Architektura Wnętrz na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu.

Konkurs w Słodowni +1 Starego Browaru w Poznaniu wyłonienie prac młodych projektantek i projektantów architektury wnętrz, którzy pod kierunkiem promotorów i promotorek opracowali ostatnie projekty w murach Uczelni.

Wystawa będzie prezentacją różnorakich postaw młodych projektantów, którzy dla współczesnego człowieka tworzą przestrzenie do życia i pracy. Pragniemy promować innowacyjne rozwiązania, wizje i koncepcje przyszłości w obszarze zagadnień z architektury wnętrz.

Zapraszamy serdecznie wszystkich, dla których nasze najbliższe otoczenie ma nie tylko wartość użytkową, ale i estetyczną, czy emocjonalną. Zapraszamy każdego, kto chce poznać język przestrzeni i odnaleźć w niej zakodowane symbole!

Partnerzy konkursu:  Konkursu: Grupa Mo,  ZAJC kuchnie, Stary Browar, White MAD, A&B Architektura & Biznes

Nagrodą główną w Konkursie jest: pierwsze miejsce dla najlepszego dyplomu Katedry Architektury Wnętrz w wysokości:  5 000,00 zł (słownie: pięć tysięcy złotych).

Drugie miejsce dla najlepszego dyplomu Katedry Architektury Wnętrz w wysokości: 3 000,00 zł (słownie: trzy tysiące złotych).

Wyróżnienie dla najlepszego dyplomu Katedry Architektury Wnętrz w wysokości: 1 000,00 zł (słownie: tysiąc złotych).

  • Autor: Michał Jaborski
  • Opublikowano: 24.10.2023, 11:36
  • Ostatnia edycja: 27.10.2023, 21:51