Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na międzynarodowe warsztaty Get cOnnected! Advancing Higher EDucation through New Erasmus+ Cooperation Partnerships (Go-aHED), które będą miały miejsce w Warszawie, w dn.23-26.10.2023, iktóre skierowane są przede wszystkich do instytucji jeszcze nigdy nie realizowały projektów Partnerstw współpracy/strategicznych w sektorze szkolnictwa wyższego, a które chciałyby rozpocząć realizację tego typu projektów umiędzynarodawiających uczelnie. Ponieważ Państwa instytucja jeszcze nie realizowała tego typu projektów, jako koordynator bądź ma bardzo niewielkie doświadczenie w tym zakresie te warsztaty są właśnie dla Państwa. Serdecznie zachęcamy do zarejestrowania się.

Poniżej zamieszczamy opis wydarzenia:

This is a networking and capacity-building seminar which aims at bringing together organisations in the field of higher education that are interested in applying for a future KA2 cooperation partnership. The event will provide an opportunity to come together to learn more about Erasmus+ goals and expectations whilst forming transnational partnerships to develop possible project ideas for future submission (2024 and beyond). In addition to newcomers to Erasmus+, participation will extend to those who have been unsuccessful in previous cooperation partnership applications, as well as wider stakeholders who play a role in the development of higher education.

Profil uczestników:

Newcomers to Erasmus+ Cooperation Partnerships are especially welcome. We also welcome non-academic institutions that actively collaborate with higher education institutions or which aid the development of higher education. Applicants who were previously unsuccessful in their application for financing of an Erasmus+ Cooperation Partnerships (KA220) are also encouraged to apply.

Individual participants should be directly involved in the development of project proposals, with academic and international development staff equally welcome. In all cases, we are looking for participants willing to discuss real project ideas with potential project partners and who are able to share what they learn within their own teams and institutions.

Warunki uczestnictwa:

Wydarzenie w pełni finansowane ze środków programu Erasmus+. W szkoleniu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, których profil zawodowy oraz profil instytucji odpowiadają tematyce i celom wydarzenia, a stopień znajomości języka angielskiego, w którym prowadzone będzie wydarzenie, pozwala na aktywny udział. Obowiązkowe jest uczestnictwo w CAŁOŚCI wydarzania.

Regulamin zwrotu kosztów podróży.

Osoby zainteresowany prosimy o rejestrację poprzez stronę wydarzenia na platformie SALTO, na tej stronie dostępny jest również program wydarzenia: https://salto-et.net/events/show/PL01_0501_TSS_2023 – do 30 czerwca 2023. Pierwszeństwo udziału będą miało osoby z instytucji jeszcze nigdy nierealizujących projektów Partnerstw strategicznych/współpracy.

• Autor: Matylda Konarska
  • Opublikowano: 29.06.2023, 12:34