Wystawa EXTENDED PERSPECTIVE to efekt wieloletniej współpracy na płaszczyźnie pozornie odległych od siebie obszarów, jakimi są sztuka i rozszerzona rzeczywistość. Konsekwencją tego jest prezentacja malarstwa i rysunku w połączeniu z ukazaniem sposobów i możliwości ich interpretacji i eksploracji za pośrednictwem najnowszych cyfrowych i wirtualnych technologii oraz narzędzi.

Wystawa w #VRInkubator w Fałkowie w nowatorski sposób ukazuje to, jak można zinterpretować obraz / rysunek i przedstawić jego dodatkową warstwę, wymiar – perspektywę, przy użyciu smartfona lub gogli VR.

Wernisaż: 19.04.2023r., godz. 18:00, w #VRInkubator w Fałkowie k. Gniezna. To tutaj na podstawie porozumienia prowadzona jest Pracownia Rysunku 3D, której opiekunem jest Piotr Koźniewski

Wystawa 19.04. – 10.05.2023r. jest ogólnodostępna w budynku #VRInkubator od poniedziałku do niedzieli w godz. 12:00-18:00.

Artystki i Artyści:

• Tomasz Kalitko
  • José Manuel Jiménez Muñoz
  • Joanna Marcinkowska
  • Pracownia Rysunku 3D:
  • Piotr Koźniewski – prowadzący pracownię
  • Studentki i studenci:
  • Agata Drzazgowska
  • Katarzyna Drzazgowska
  • Michał Grzybowski
  • Alicja Jóźwiak
  • Julia Przecińska
  • Fryderyk Szulgit

Patronat nad wystawą objął Pan Piotr Gruszczyński – Starosta GnieźnieńskiPowiat Gniezno.

Partnerzy wydarzenia:

Bank Spółdzielczy w Gnieźnie