Z przykrością informujemy, że na skutek problemów w Centrum Praw Kobiet zaplanowane Szkolenia dotyczące przemocy seksualnej w przestrzeni publicznej nie odbędą się w podanych terminach. Poinformujemy Państwa o późniejszych datach.

Jak reagować na molestowanie w przestrzeni publicznej

Zapraszamy na Szkolenie związane z przemocą seksualną w przestrzeni publicznej.

Jak reagować na molestowanie seksualne w przestrzeni publicznej

„Wciąż mała jest wiedza, że molestowanie seksualne to nie tylko fizyczna napaść. To także zaczepki, zagradzanie drogi, gwizdanie, oblizywanie się, cmokanie na widok idącej dziewczyny. To ocieranie się o nią w autobusie, wykonywanie przy niej gestów o charakterze seksualnym. To także niewybredne żarty z jej wyglądu czy ubioru.(…) Celem kampanii jest edukacja i uświadamianie problemu. Ale nie tylko: także przygotowanie kobiet i mężczyzn do przeciwstawiania się molestowaniu kobiet w przestrzeni publicznej, w tym najważniejsze: nauczenie skutecznej reakcji – gdy takiego molestowania doświadczają, ale też, gdy są jego świadkami.”

Szkolenie odbędzie się w wersji online, trwa ok. 1.30h.

Są dwa terminy do wyboru:

Nowe terminy zostaną niedługo podane

Zgłoszenie uczestnictwa proszę przesyłać na adres: justyna.ryczek@uap.edu.pl

• Opublikowano: 10.02.2023, 18:23
  • Ostatnia edycja: 08.08.2023, 11:15