Przejdź do treści

KOMUNIKATORIUM: ” Świat w mikrofotografii…”

W imieniu Klubu Nauki i Sztuki (współprowadzonego przez Pracownię Projektów i Badań Transdyscyplinarnych UAP), zapraszamy serdecznie na spotkanie dyskusyjne z cyklu Komunikatorium zatytułowane: „Świat w mikrofotografii – między nauką i sztuką”, połączone z  prezentacją twórczości Emilii Wysockiej.

Emilia Wysocka jest kierownikiem laboratorium i specjalistą w zakresie mikrofotografii, związana z Pracownią Biochemii RNA na Wydziale Biologii UAM.
Swoje pasje naukowe łączy ze spojrzeniem artysty-fotografika tworzącego w technice mikrofotografii.; Emilia Wysocka jest uczestniczką wielu wystaw i laureatką nagród i wyróżnień w międzynarodowych konkursach m.in. w prestiżowym Science in Practice Category in IBERS Photographic Competition 2018 (I miejsce).

KOMUNIKATORIUM – to spotkanie służące wymianie myśli, idei, doświadczeń, wiedzy i umiejętności, a także emocji miedzy studentami z różnych wydziałów, uczelni oraz między studentami a naukowcami i artystami.

ZAPRASZAMY na KOMUNIKATORIUM z Emila Wysocką, już w najbliższy w poniedziałek 19.12.2022 o godzinie 16:00 w Bibliotece Wydziału Biologii UAM na Kampusie Morasko w Poznaniu.

Obrazek dekoracyjny
  • Autor: Piotr Grzywacz
  • Opublikowano: 16.12.2022, 20:42
  • Ostatnia edycja: 16.12.2022, 20:42