Przejdź do treści

W dniu 24 października 2022 rozpoczynamy oficjalnie tegoroczną edycję Programu Builder for the Future – 2022/2023. W związku z tym zapraszamy Wykładowcówwraz z grupami studentów na4 Future Day – Dzień Młodego Architekta i Inżyniera, który odbędzie się w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie, przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 4.
BEZPŁATNE, całodniowe wydarzenie przeznaczone jest dla wykładowców, studentów oraz absolwentów uczelni technicznych wiążących swoją przyszłość z budownictwem lub architekturą.
W PROGRAMIE 4FUTUREDAY m. in.:
– Rynek pracy inżyniera budownictwa i architekta Anno Domini 2022 Architektura i Budownictwo. Mentoring i młodość. O edukacji, zawodzie, pasjach, doświadczeniach i wyzwaniach.- Warsztaty BIM, w ramach których uczestnicy poznają BIM, jako platformę, dającą możliwość współpracy obydwu środowisk – inżynierów budownictwa oraz architektów.- Strefa Kariery – Poznaj ofertę pracy, praktyk oraz staży najlepszych firm w branży. Rozmowy kwalifikacyjne na gorąco! Zabierz ze sobą CV
– Konsultacje z ekspertami, reprezentującymi najlepsze firmy z branży budowlanej oraz biura architektoniczne.
Za udział w wydarzeniu oraz udział w warsztatach BIM, wszyscy zarejestrowani uczestnicy otrzymają dwa imienne certyfikaty.
PROGRAM WYDARZENIA

REJESTRACJA 4FUTUREDAY

Wszystkie osoby, chcące wziąć udział w wydarzeniu prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się na naszej platformie B4F. Rejestracja jest również warunkiem otrzymania certyfikatu.

  • Autor: Matylda Konarska
  • Opublikowano: 06.10.2022, 16:15
  • Ostatnia edycja: 06.10.2022, 16:16