Intensywny kurs stacjonarny oraz online z Malarstwa i Rysunku przygotowujący do sprawdzianów kwalifikacyjnych na UAP!

Zapraszamy serdecznie do udziału w 3. edycji specjalnie przygotowanego kursu z Malarstwa i Rysunku, którego głównym celem jest doskonalenie umiejętności malarskich i rysunkowych w kontekście sprawdzianów kwalifikacyjnych na uczelnie plastyczne.

Organizatorami kursu są Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu oraz Fundacja Nowa UAP

Program spotkań obejmuje również zagadnienia związane z tworzeniem portfolio, pisaniem listu motywacyjnego, dokumentacją swoich prac oraz cykl wykładów z kultury współczesnej. Zajęcia będą odbywać się na zasadzie grupowych spotkań oraz indywidualnych konsultacji.
Warsztaty skierowane są również do wszystkich zainteresowanych podniesieniem swoich kompetencji malarskich i rysunkowych oraz zagadnieniami związanymi z autoprezentacją.

ZAPISY: do 4 października 2022
START: 6 października 2022

Zgłoszenia na kurs: warsztaty@uap.edu.pl
Kontakt: warsztaty@uap.edu.pl/ tel. 571 278 416

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Warsztatów Twórz i już!

• Opublikowano: 20.09.2022, 20:09
  • Ostatnia edycja: 20.09.2022, 20:09