Lista studentów, których prace biorą udział w wystawie: Agata Patoła, Aleksandra Łojowska, Agata Piasecka, Jakub Kostewicz, Justyna Wilczyńska, Daria Kruszka, Katarzyna Radecka, Aneta Siurnicka, Agata Szwarc, Milena Koleśniak

Kuratorka: Maja Wolna

20.04 – 14.05.2022
Galeria Służewskiego Domu Kultury w Warszawie

Prezentowane prace na wystawie w Galerii SDK są częścią projektów realizowanych w ramach Pracowni Grafiki Multimedialnej prowadzonej przez Prof. UAP Maję Wolną na Wydziale Animacji i Intermediów Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu. Ważnym elementem pracy w Pracowni jest rozwijanie umiejętności symbolicznego myślenia i kształcenie zależności pomiędzy obrazem, treścią a formą przekazu o czym możemy się przekonać podczas zwiedzania wystawy.
Z uwagi na charakter zadania, stworzone przez studentów plakaty stanowią zapowiedź filmów dyplomowych Ich autorstwa. Filmy będzie można obejrzeć podczas specjalnego pokazu w SDK.
Wystawa jest dostępna codziennie, w godz. 9:00-21:00 we foyer SDK.
O terminie pokazu będziemy informować z wyprzedzeniem.

Zapraszamy!
Galeria Służewskiego Domu Kulturyul. J. S. Bacha 15, 02-561 Warszawa022 843 91 01 / sdk@sdk.ww.plwww.sdk.waw.pl

• Opublikowano: 09.05.2022, 03:01
  • Ostatnia edycja: 09.05.2022, 03:02