Wyniki konkursu dla studentek i studentów UAP na projekt plakatu do wystawy „Vilhelm Hammershøi. Światło i cisza / Vilhelm Hammershøi. Light and silence”

Jury konkursu na projekt plakatu do wystawy „Vilhelm Hammershøi. Światło i cisza / Vilhelm Hammershøi. Light and silence” w składzie:
dr Agata Kulczyk (UAP)
Piotr Grzywacz (UAP)
Martyna Łukasiewicz (MNP)
Paweł Oses (MNP)
zdecydowało o następującym rozstrzygnięciu konkursu:
Natalia Kotkowska – I miejsce,
Weronika Jagiełka – II miejsce,
Paweł Pacholec – III miejsce
Jury zadecydowało nie przyznawać wyróżnień, jednocześnie podjęło decyzję, by na wystawie organizowanej na Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania na Placu Kolegiackim 17, wyeksponować również te prace, które nie spełniły wymogów regulaminowych. Na wystawie, poza pracami laureatów, zaprezentowane zostaną prace następujących uczestników konkursu:
Agnieszka Berest, Jakub Franczak, Maria Luiza Kasprzak, Kacper Lipowy, Julia Pikul, Martyna Ryguła, Patrycja Walczak.
Wystawa planowana jest od 4 stycznia do 23 stycznia 2022 roku.

I miejsce: Natalia Kotkowska
II miejsce: Weronika Jagiełka
III miejsce: Paweł Pacholec

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!!

• Opublikowano: 29.12.2021, 17:30
  • Ostatnia edycja: 03.01.2023, 19:59