Przyszli dziennikarze, producenci muzyczni, graficy – czeka na Was Radio Afera! 16. października rozgłośnia otwiera furtkę do medialnego świata. Dajcie się nabrać do jedynej takiej stacji w Poznaniu!

Doświadczeni „Aferowicze” czekają na wszystkich chętnych w siedzibie rozgłośni (DS 5, ul św. Rocha 11a) i online, gdzie odbędzie się coroczny nabór. Do ich grona mogą dołączyć prezenterzy, reporterzy, dziennikarze, realizatorzy, producenci, graficy i social media ninja.

– Nie musisz mieć doświadczenia, aby robić z nami jedyną i niepowtarzalną „Aferę”. Wystarczy czas wolny i chęci. Wszystkiego Cię nauczymy – zachęca redaktor naczelny rozgłośni, Piotr Graczyk. – Co ważne jesteśmy szkołą, a nie pracą – u nas nie zarabia się pieniędzy. Działamy na zasadzie wolontariatu – dodaje. 

Najstarsze i najlepsze studenckie radio w Poznaniu tworzy grupa wolontariuszy, którzy w wolnym czasie i z pełnym zaangażowaniem starają się każdego dnia dostarczyć słuchaczom jak najlepszą rozrywkę. 

W Radiu „AFERA” swoje pierwsze kroki stawiali dziennikarze, którzy aktualnie pracują w ogólnopolskich i lokalnych mediach – w telewizji, radiu, gazetach i internecie. Aby rozpocząć swoją niezapomnianą medialną przygodę, należy przyjść do „Afery” z wypełnioną ankietą 16. października 2021 r. o godz. 10:00, albo zgłosić się na rozmowę online. 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.afera.com.pl