Poszukujemy kreatywnych osób, które chciałyby spędzić staż/praktyki studenckie w dziale projektowym Dekomy. Nasz zespół jest odpowiedzialny za wprowadzanie nowych tkanin, wzorów do kolekcji oraz działania marketingowe firmy.

Do odbycia stażu zapraszamy zarówno studentów jak i świeżo upieczonych absolwentów. Wybrana osoba będzie uczestniczyć w pracach zespołu, brać udział w spotkaniach decydujących o wyborze nowych produktów, wybieraniu kolorystyki kolekcji, wsparciu przy zarządzaniu pozostałymi produktami w ofercie jak i przy działaniach marketingowych.

Jesteśmy jednym z największych w regionie twórców kolekcji tkanin do wnętrz. Intensywnie współpracujemy z rodzimymi instytucjami i wydarzeniami kultury. Od niemal 25 lat należymy do ścisłej czołówki firm oferujących wysokiej jakości produkty tekstylne. Tworzymy kolekcje tkanin, tapet, pasmanterii i dywanów dla branży dekoracyjnej i meblarskiej, które oferujemy klientom w ponad 50 krajach na całym świecie.

Współpracujemy zarówno z warsztatami tapicerskimi jak i uczelniami jak m.in. Uniwersytet Artystyczny czy School of Form, rozwijając wiedzę studentów. Angażujemy się w działania kultury. Pracujemy ze znanymi instytucjami i wydarzeniami m.in. Zamkiem Ujazdowskim w Warszawie, Festiwalem Malta, festiwalem Animator czy Millenium Docs Against Gravity.

Nasze biura otwarte są w godzinach od 8 do 16.

Siedziba firmy znajduje się w Zalasewie koło Poznania, około 12km od ronda Śródka, z którego dostępne są przejazdy samochodem służbowym do i z pracy.

SZCZEGÓŁY I INFORMACJE: praca@dekoma.eu