Szanowni Państwo,

informujemy, że w bieżącym roku akademickim zapisy do pracowni odbywają się w dniach 1.10.2021 – 10.10.2021 r.  w formie tradycyjnej polegającej na wpisaniu się studenta na papierową listę znajdującą u prowadzącego zajęcia.

Zapisy do pracowni wydziałowych odbywają się również w terminie 01.10.2021 – 10.10.2021r. poprzez wpisanie się na listę papierową znajdującą się u Kierowników poszczególnych pracowni.

(Niektóre pracownie wyznaczyły spotkania organizacyjne oraz określiły indywidualnie system zapisów – prosimy o zapoznanie się w tym celu z zakładką SPRAWY STUDENCKIE)

W terminie od 11.10. do 17.10 prowadzący oraz kierownicy pracowni zobligowani są do potwierdzenia ostatecznych list zapisanych studentów w wersji papierowej i poinformowania studentów.

UWAGA! Od dnia 17.10 do 21.10 b.r. (do godz. 12:00) za pomocą systemu Akademus studenci zapisują się do pracowni, do których zostali zakwalifikowani. Po tym terminie system Akademus uniemożliwi zapisy – nastąpi blokada.

Studenci, którzy nie dokonają zapisów do pracowni do 21.10 zobowiązani są do zgłoszenia tego faktu w dziekanacie. Decyzją Władz Dziekańskich osoby te zostaną przypisane do pracowni, w których pozostały wolne miejsca. 

Dział Organizacji Toku Studiów i Kształcenia


W celu dokonania najlepszego wyboru zachęcamy do zapoznania się z realizacjami poszczególnych Pracowni z zeszłego roku akdemickiego 2020/2021 na stronie WYSTAWY KOŃCOWOROCZNEJ UAP

UWAGA! Niektóre pracownie wyznaczyły spotkania organizacyjne oraz określiły indywidualnie system zapisów – prosimy o zapoznanie się w tym celu z zakładką SPRAWY STUDENCKIE