Drogie studentki, drodzy studenci Pracownia Grafiki Informacyjnej przedstawia UAPownik!

Czy wiesz, do kiedy trzeba zapisać się do pracowni? Jaki masz adres e-mail? Kiedy możesz powtarzać semestr?

Z pomocą Dziekanatów UAP zebraliśmy informacje odpowiadające na wiele powtarzających się pytań związanych z tokiem studiów, a Studentki i Studenci Pracowni Grafiki Informacyjnej przedstawili je w formie infografik.

Oto 9 z nich.

Która Twoim zdaniem jest najlepszym źródłem informacji? Która podoba Ci się najbardziej?

Chcemy poznać Waszą opinię, więc przy każdej z prac znajdziecie link do głosowania.

Drogie Studentki i Studenci, z Waszą pomocą chcemy wybrać najskuteczniejszą infografikę i umieścić ją na stronie internetowej UAP tak,
aby w każdej chwili można byłoby do niej zajrzeć i znaleźć odpowiedzi na wiele ważnych pytań.

Zachęcamy do udziału w głosowaniu!

Głosy zbieramy przez najbliższy tydzień (do 8 października).

Agata Kulczyk 🙂
Lucyna Talejko-Kwiatkowska 🙂