Off Opera i Akademicki Teatr Muzyczny Olimpia ogłaszają CALL TO ACTION! 

Poszukujemy performerek i performerów, aktorek i aktorów, muzyków, muzyczek, tancerek, tancerzy, artystek i artystów, a także osób bez scenicznego doświadczenia – wszystkich, którzy i które chcą wziąć przyszłość w swoje ręce! 🤜🤛 Podczas warsztatów czeka nas:
🔥 intensywna praca nad rolą, improwizacją teatralną, ruchem scenicznym
🔥 doskonalenie warsztatu wykonawczego
🔥 dyskusje o przyszłości i jej możliwych wariantach

Spektakl zostanie przygotowany w oparciu o scenariusz – interaktywną partyturę graficzną stworzoną przez Andrzeja Koniecznego i Zdenkę Pszczołowską. Wasze wnioski i doświadczenia staną się żywą tkanką zdarzenia scenicznego!📅 Harmonogram warsztatów:
Od 27 września do 5 października 2021 w g. 17:00-21:00 będziemy codziennie spotykać się na warsztatach muzyczno-performerskich, których efektem będzie widowisko sceniczne Kongres: 2071 zaprezentowane podczas finału Projektu OFF Opera 2021 – 5 października o g. 20.00 w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu.

Przyszłość decyduje o przeszłości.
Wszystko się ułożyło.
Nie było wojen.
Nie było traum.
Nie było głodu.
Nie było strachu. Przyszłość jest w twoich rękach.
Przyszłość jest w nas.
Bądź kowalem swojego losu.
Weź sprawy w swoje ręce.
Jesteś zwycięzcą!
Zwycięzca jest sam. Wszystko zależy od ciebie.
Nie bądź bierny.
Bądź sprawczy.
Możesz zdobyć wszystko.
Przeszłość ma przyszłość.(fragment dramatu Kongres: 2071)🎫 

wstęp wolny! | obowiązują zapisy pod adresem: zuzanna@animatorzysmak.pl

W tytule wiadomości należy wpisać “Kongres: 2071 – warsztaty”, a w treści:
👉 imię, nazwisko,
👉 doświadczenie sceniczne
👉 wiek uczestnika_czki.

Na zgłoszenia czekamy do 25 września 2021. Udział w warsztatach jest bezpłatny.🌟 Warsztaty poprowadzą: Zdenka Pszczołowska – reżyserka, dramaturżka, autorka dramatu Kongres:2071; absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, studentka Reżyserii Dramatu AST w Krakowie, laureatka Nagrody Specjalnej w Konkursie Instytutu Teatralnego na najlepszą pracę magisterską (2018/2019), reżyserka wielu spektakli, nagradzana w konkursach, Andrzej Konieczny – kompozytor, multiinstrumentalista, twórca nowych mediów, autor muzyki do utworu Kongres:2071. Doktorant Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu, student Art Science na Uniwersytecie Artystycznym w Hadze. Wykorzystując nowe media, łączy działalność muzyczną z kreowaniem instalacji, performansem oraz site-specific. Oskar Malinowski – aktor, tancerz, performer i choreograf, twórca choreografii w utworze Kongres: 2071. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Warsztaty muzyczno-performerskie Kongres: 2071 stanowią element Projektu OFF Opera 2021 – program edukacyjny, który jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust 1. ustawy dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych oraz budżetu Miasta Poznania, środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz Powiatu Poznańskiego.