Konkurs „Diament Meblarstwa” organizowany jest od 2006 r.
Ma na celu wyłonienie najlepszych produktów w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności. Organizatorami konkursu są: Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. oraz Meble.pl SA.

Zwycięzcy otrzymują tytuł „Diament Meblarstwa” oraz pamiątkową statuetkę, której autorem jest Jarosław Perszko, rzeźbiarz, pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej.

Nagroda przyznawana jest produktom, które w danej kategorii i w danej klasie otrzymały największą liczbę punktów. Laureaci mają prawo do oznakowania nagrodzonych produktów logo „Diament Meblarstwa” w celach promocyjnych i reklamowych. Nagroda, jaką uzyskują uczestnicy konkursu jest potwierdzeniem oryginalności i znakomitego postrzegania przez ekspertów.

WIĘCEJ INFORMACJI

• Opublikowano: 20.06.2021, 21:43