FOTSPOT oraz Galeria Centrala serdecznie zapraszają do udziału w Laboratorium Inspiracji FOTSPOT!


Ruszamy z kolejną edycją Laboratorium Inspiracji FOTSPOT, cyklem otwartych wykładów edukacyjnych o fotografii z warsztatami dla aspirujących twórców.

Rok pandemii pokazał nam jak ważna jest elastyczność w podejściu do kultury i że przemyślana prezentacja fotografii potrafi zadecydować o naszej przyszłości jako twórców, artystów dzielących się z innymi własną twórczością. W czasie tak nieprzewidywalnych okoliczności, sposób w jaki twórcy prezentują swoją pracę i samych siebie, może mieć kluczowe znaczenie dla przyszłości fotografów czy fotografek i wszelkich twórców sztuk wizualnych.

W tym roku postanowiliśmy by Laboratorium Inspiracji FOTSPOT skupiło się wokół tematu form prezentacji fotografii, projektów fotograficznych i samych twórców.

W ramach LIF odbędą się 3 otwarte i bezpłatne wykłady z zaproszonymi gośćmi oraz wyjątkowe autorskie warsztaty dla osób, które chciałyby poświęcić nieco uwagi prezentacji efektów własnej pracy oraz podniesieniu umiejętności publicznych wystąpień jako twórcy, twórczynie, artystki, artyści.

Otwarte wykłady poprowadzą znakomici i współpracujący z nami doświadczeni specjaliści: Franek AmmerMateusz Bieczyński i Adam Mazur.

Bliższe informacje o wykładach i prowadzących TUTAJ

Organizator: Fotspot & Galeria Centrala
Wydarzenie współfinansowane ze środków Miasta Poznań
#poznanwspiera