Zapraszamy do udziału w konkursie rzeźbiarskim z okazji Światowego Dnia Sztuki !

Konkurs organizowany jest pod patronatem Wielkopolskiego Związku Artystów Rzeźbiarzy

Wygraj odlew z brązu Twojego dzieła!

ŚWIATOWY DZIEŃ SZTUKI W GARSTKASTUDIO

POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem konkursu jest firma Garstkastudio S.C Piotr Garstka, Andrzej Garstka z siedzibą w Szymanowie NIP 785-17-99-679
2. Fundatorem nagrody jest Garstkastudio S.C.
3. Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook. Serwis facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu.
4. Celem konkursu jest wyłonienie projektu będącego podstawą do realizacji odlewu w brązie, propagowanie sztuki w sieci oraz promowanie młodych talentów.

WARUNKI UCZESTNICTWA
1. Konkurs jest skierowany do studentów i absolwentów wyższych uczelni artystycznych oraz amatorów pałających pasją do sztuki -granica wieku 30 lat.
2. Konkurs trwa od 26 marca 2021 r do 14 kwietnia 2021 roku.
3. Zgłoszenia przyjmowane będą do końca dnia 14 kwietnia 2021 r.
4. Każdy z uczestników może zgłosić 1 pracę.
5. Każdy projekt konkursowy musi zawierać zdjęcie modelu w przynajmniej w 3 ujęciach.
6. Preferowany materiał do realizacji modelu-wosk.

ZADANIE KONKURSOWE
1. Wzięcie udziału w konkursie wiąże się z:- udostępnieniem zdjęcia modelu (przynajmniej 3 różne ujęcia) biorącego udział w konkursie na swoim profilu na facebooku lub instagramie- oznaczeniem fanpage’u garstkastudio oraz na dodaniu hasztagów #swiatowydziensztuki #odlewniaartystyczna #garstkastudiopozwoli nam to odnaleźć prace uczestników konkursu
2. Na fangpage’u i instagramie Garstkastudio -15 kwietnia opublikujemy zdjęcia wybranych nadesłanych prac konkursowych.
3. Wyniki zostaną ogłoszone za pośrednictwem fan page i instagrama 20 kwietnia 2021r
4. Jury wybierze 3 rzeźby ,które najlepiej oddają wyczucie specyfiki materiału i indywidualność autora.
5. Garstkastudio ufunduje 3 nagrody w postaci odlewu rzeźby w brązie — nagroda za miejsce 1- odlew nie przekraczający 10 kg,- wyróżnienie -odlew nie przekraczający 5 kg.- wyróżnienie -odlew nie przekraczający 5 kg.
6. Autor rzeźby jest właścicielem praw autorskich tak rzeźby jak i odlewu, po odlaniu rzeźby w brązie model zostanie odesłany do autora.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Biorący udział w konkursie wyrażają zgodę na udostępnianie zdjęć konkursowych i danych osobowych na naszych profilach społecznościowych i wszelkich innych materiałach reklamowych.
2. Biorąc udział w konkursie, uczestnik akceptuje jego regulamin.
3. Regulamin niniejszego konkursu będzie dostępny w poście konkursowym na facebooku.

• Autor: Agata Tratwal
  • Opublikowano: 07.04.2021, 12:17