Zapraszamy do udziału w niezwykłej akcji charytatywnej. Zima w tym roku jest wyjątkowo biała, lecz z oczywistych względów śnieżne kuligi nie są możliwe. Możliwe są natomiast wirtualne spotkania – zwłaszcza w szczytnym celu. 

Wydarzenie zostało zainicjowane przez fundację „Niesiemy Nadzieję” i Lions Club Poznań Rotunda, by pomóc podopiecznym fundacji.

Akcja, pod patronatem Miasta Poznańpolega na dołączeniu symbolicznych sanek do zaprzęgu poprzez wpłatę dowolnej kwoty na konto fundacji; sanki można podpisać w dowolny sposób, ale darowizna może być również anonimowa. 

Zapraszamy do odwiedzenia strony WIRTUALNY KULIG.PL , gdzie odnajdziecie Państwo wszystkie informacje na temat tego niespotykanego wydarzenia. W załączeniu przesyłamy zaproszenie stworzone samodzielnie przez podopiecznych „Niesiemy Nadzieję”. 

A w ramach dodatkowej zachęty – zaproszenie Joanny Kulig do akcji.

Dołączając do kuligu – co najważniejsze – pomagamy, ale organizatorzy zadbali również o niespodzianki.

W czasie trwania wycieczki zaplanowano wirtualne przystanki: od 7 lutego, co niedzielę o 18:00, organizowane będą spotkania w sieci, podczas których będzie można odwiedzić wspaniałe przestrzenie (m.in. Deepspot – najgłębszy basen nurkowy na świecie w Mszczonowie czy Zamek Cesarski Poznań) i spotkać niesamowitych gości (np. Monika Witkowska, Krzysztof Materna). Nie zabraknie miłych dla ucha melodii, ciekawostek, konkursów, wszystko po to, abyście mogli przyjemnie spędzić niedzielne, zimowe wieczory. 

Zachęcamy do dołączenia i pobicia rekordu! Aby kulig fundacji i klubu był najdłuższym na świecie niezbędnych jest 117 sanek.