Do zestawienia zakwalifikowano 62 dyplomy z 16 polskich uczelni

Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu zajął pierwsze miejsce w Rankingu NFC2020! https://fontnieczcionka.pl/dyplomy-fnc-2020

Do zestawienia zakwalifikowało się aż 12 prac dyplomowych studentek i studentów z Naszej Uczelni! Gratulujemy!

Na stronie dyplomy.fontnieczcionka.pl można głosować na najlepszy dyplom zestawienia!

Zapraszamy do wsparcia naszych studentów! >>> TUTAJ <<<

Głosowanie trwa do 28 lutego 2021 do godziny 23:59.

Przekrój tematów prac ukazuje najczęściej poruszaną przez młodych twórców problematykę, między innymi: seksualność człowieka; ekologię; problemy zdrowotne i promocja zdrowia; brak przestrzeni do pracy kreatywnej, odpoczynku, prywatności; interpretację przestrzeni miejskich.

Ranking uczelni w 2020 roku

Dyplomy FNC to zestawienie najlepszych prac dyplomowych absolwentów uczelni artystyczno-projektowych organizowane przez FONT nie czcionka.

Głównymi celami przeglądu jest promocja młodych, polskich twórców oraz zidentyfikowanie obecnie kształtujących się trendów.

W ciągu siedmiu edycji wyróżnionych zostało już ponad czterysta dyplomów, a wiele z nich doczekało się wdrożenia w życie.

• Autor: Agata Tratwal
  • Opublikowano: 23.02.2021, 12:27