Szanowni Państwo,  

Decyzją Ministerstwa Edukacji i Nauki rejestracja na szczepienia nauczycieli akademickich oraz innych osób prowadzących zajęcia na uczelniach zostanie ponownie otwarta 2 marca od godz. 8:00. Dotyczy to osób, które zatrudnione są na umowę o pracę, umowę zlecenie i umowę o dzieło.  

Tym razem zgłaszać się mogą akademicy i akademiczki w wieku do 69 lat oraz te osoby, które wcześniej nie skorzystały z rejestracji, a były do tego uprawnione. 

UWAGA: Nauczyciel akademicki, który pracuje w więcej niż jednej szkole/uczelni lub współpracuje z więcej niż jedną szkołą/uczelnią, może zgłosić się do zaszczepienia tylko w jednej placówce. Rekomenduje się tę, która jest podstawowym miejscem pracy.

Nauczyciele do 69. roku życia (urodzeni po 31 grudnia 1951 roku) będą mieli podawaną szczepionkę firmy AstraZeneca. Pozytywną rekomendację w tej sprawie wydała Rada Medyczna przy Prezesie Rady Monistrów – wszystkie osoby od 18. do 69. roku życia mogą być szczepione preparatem AstraZeneca.

Jeśli wyrażają Państwo chęć bycia zgłoszonym do szczepień, to swoje deklaracje należy wysyłać na adres  szczepienia@uap.edu.pl . Na Państwa zgłoszenia czekamy do 3 marca 2021 r. do godz. 16:00.

W zgłoszeniu powinny znaleźć się następujące dane: 

– imię i nazwisko 

– nr PESEL 

– adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym 

– adres mailowy 

– numer telefonu komórkowego – WAŻNE 

Państwa dane zostaną wpisane przez uczelnianego koordynatora ds. szczepień przeciwko COVID-19 do specjalnego formularza, który zostanie przekazany do NFZ. Ten następnie wyśle go do punktu szczepień. Wskazany w formularzu szpital lub placówka będzie kontaktować się bezpośrednio z Państwem w celu ustalenia daty i godziny szczepienia.

UWAGA: UCZELNIA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA PROCES I PRZEBIEG SZCZEPIEŃ.