W tym roku Light.Move.Festival. mocno wkracza swoimi działaniami w przestrzenie zielone. Szukamy prac artystycznych, które niekonwencjonalnie odmienią sztuką światła miejskie parki: instalacji świetlnych, iluminacji oraz projektów performatywnych.

Zaproszenie kierujemy do artystów, light designerów oraz innych osób zajmujących się sztuką światła i sztukami wizualnymi.

Termin festiwalu

Tegoroczna edycja Light.Move.Festival. odbędzie w Łodzi w ostatni weekend września, 24-26.09.2021 r.

Sztuka połączeń:

Tematem przewodnim tegorocznego Festiwalu są: POŁĄCZENIA / CONNECT

Program 11. edycji festiwalu koncentruje się na człowieku, jego miejscu w świecie, więzach społecznych, duchowych i artystycznych, relacjach rzeczywistych i wirtualnych oraz kondycji kontaktów międzyludzkich w obliczu wyzwań XXI wieku.

Łącząc, nie tylko tworzymy sztukę różnorodną, ale też docieramy do ludzi w niemalże każdym zakątku świata. Pokazujemy bogactwo i piękno naszej planety, dziedzictwo wielu kultur w nowoczesnym wydaniu. Łączymy się mimo i dla różnic, ukazując paletę stylów, wartości i środków ekspresji twórczej. Świat cyfrowy łączymy ze światem analogowym, tworząc nowoczesne i kreatywne projekty.

Aby wziąć udział w naborze prac LMF 2021, wypełnij i wyślij do nas formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej festiwalu. Zgłoszenia projektów przyjmujemy do 10 lutego 2021 r.

Sprawdź:
Regulamin naboru
Briefing dla artystów
Light.Move.Festival. na zdjęciach

Kontakt w sprawie naboru:
info@lmf.com.pl 
0048 505 952 798