Szanowni Państwo,

dziękując za dotychczasowe i ogromne wsparcie udzielone Jonaszowi Kanickiemu zwracamy się ponownie z prośbą o pomoc w walce o zdrowie chłopca.

Obecnie udało się zebrać podstawową kwotę do wdrożenia nierefundowanej immunoterapii w związku z nadzwyczajną okolicznością – znalezienia potencjalnej dawczyni szpiku.

Prosimy o dalsze wsparcie w tym nierównym wyścigu z czasem.

Dziękujemy!

https://www.siepomaga.pl/jonasz-kanicki?fbclid=IwAR0Uq-OUYDpA9xUrYbwcenC0icYdOkWLA8OViXo7Xq9M7kpWiKabMkS0YaI

Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo przekazać 1% swojego podatku na subkonto Jonasza w Fundacji Iskierka ! https://uap.edu.pl/2021/02/przekaz-1-swojego-podatku-na-subkonto-jonasza-w-fundacji-iskierka/


Walka o zdrowie Jonasza Kanickiego

Szanowni Państwo,
z całą mocą przyłączamy się do apelu!

Drodzy Pracownicy i Pracowniczki, Studenci i Studentki!
Zwracam się do Was z wielką prośbą o włączenie się do walki o zdrowie Jonasza, synka naszego wykładowcy i przyjaciela dr. Witolda Kanickiego.
W roku 2018 u Jonasza zdiagnozowano białaczkę limfoblastyczną. Krótko po zakończeniu leczenia – dwuletniej, wyczerpującej chemioterapii – nastąpiła wznowa: Jonasza czeka przeszczep szpiku. W tej chwili w bankach szpiku w Polsce poszukiwany jest zgodny dawca, w poszukiwania włączyła się także fundacja DKMS.

Zwracam się z gorącą prośbą do tych spośród Państwa, którzy chcą i mogą zaangażować się w ratowanie Jonasza – oraz innych osób chorujących na białaczkę – by włączyli się w akcję fundacji DKMS. Wystarczy, korzystając z linku zamieszczonego poniżej, zamówić zestaw do pobrania wymazu i zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców szpiku. Jest to bardzo proste: fundacja przysyła pakiet testowy, wystarczy samodzielne wykonać wymaz i odesłać go w załączonej do przesyłki kopercie. Bardzo ważny jest czas: dawca musi zostać znaleziony jak najszybciej!

Jeśli macie grupę znajomych, którzy również chcą zarejestrować się w bazie dawców szpiku, najlepiej zorganizować akcję, aby zebrać wymazy od kilku osób (zestawy na 5), wtedy pakiety wysyłane są kurierem i wszystko odbywa się dużo szybciej. W tej sprawie podaję od razu kontakt do Pana z fundacji, który działa przy akcji dla Jonasza: kamil.stachowicz@dkms.pl Pan Kamil prosi, żeby w mejlu podawać nr swojego telefonu.

Bezpośredni link do akcji:https://www.dkms.pl/pl/walka-jonasza

Dziękuję za zaangażowanie, pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia.

Izabela Kowalczyk, dziekan Wydziału Edukacji Artystycznej i Kuratorstwa


Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo przekazać 1% swojego podatku na subkonto Jonasza w Fundacji Iskierka ! https://uap.edu.pl/2021/02/przekaz-1-swojego-podatku-na-subkonto-jonasza-w-fundacji-iskierka/