BeLingual: Teach Better English

Uniwersytet Georgii Tbilisi, Gruzja

Opłata: 824.71 zł
Godziny pracy: Zależne od wybranej szkoły lub uczelni
Opis Projektu:
Przeżyj wielokulturową przygodę z AIESEC oraz podszkól swoje umiejętności
miękkie i sztukę prezentacji!
BeLingual to projekt stworzony z inicjatywy AIESEC Gruzja. Celem projektu jest rozwój umiejętności posługiwania się językami obcymi u gruzińskiej młodzieży poprzez dostarczanie wysokiej jakości interaktywnych kursów.
Według badań Fundacji Rozwoju Mediów w których udział wzięło ponad 1000 studentów, tylko 11,2% osób w biegły sposób posługuje się językiem angielskim. Jeśli chcesz zwiedzić nieznany Ci kraj oraz poznać ludzi z różnych zakątków świata to jest to program właśnie dla Ciebie!
BeLingual stawia na kreatywność. Wolontariusz sam wybiera sposób nauczania oraz formę w jakiej przeprowadzi kurs. Projekt ma miejsce nie tylko w Tbilisi ale i w innych miastach Gruzji. Jeśli jesteś zainteresowany nie czekaj. Zaaplikuj już dziś
Wymagania:
• Student
• Znajomość języka angielskiego
• Umiejętność współpracy z wolontariuszami z innych krajów
• Kreatywność
• Pewność siebie