Warsztaty Online: James Bond Tribute Project
Prowadzący: Miłosz Margański
Warsztaty prowadzone w języku polskim
Dla kogo: dla osób, które mają już wstępne doświadczenie w tworzeniu animacji
Wiek: od 18 lat
BILETY: 40 ZŁ |  KLIK 

HARMONOGRAM WARSZTATÓW:

28 września, godz. 9:00 – 13:00
29 września, godz. 9:00 – 13:00
30 września, godz. 9:00 – 13:00
1 października, godz. 9:00 – 13:00
2 października, godz. 9:00 – 13:00
3 października, godz. 9:00 – 13:00
4 października, godz. 9:00 – 13:00

Warsztaty animacji poświęcone legendarnej postaci Bonda, Jamesa Bonda. Wspólnie stworzymy nową interpretację klasycznej bondowskiej czołówki. Efektem naszej pracy będzie animowany kolaż, łączący tradycję z nowym spojrzeniem. Będzie to znakomita okazja, by młodzi, zdolni twórcy odnieśli się do wieloletniej tradycji kultowych introdukcji filmowych naszego ulubionego agenta.

Miłosz Margański
Doktor sztuki i wykładowca, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, animator. Zajmuje się realizacją projektów badawczych i artystycznych, opartych o narzędzia mediów interaktywnych i VR. Prowadzi liczne warsztaty dla adeptów filmu animowanego. Pełni funkcję Kierownika Katedry Animacji na Wydziale Animacji i Intermediów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.


Warsztaty Online: Cut-Out Conflicts

Prowadzenie: Ana Nedeljkovic and Nikola Majdak Jr.
Warsztaty prowadzone w języku angielskim
Dla kogo: dla wszystkich miłośników animacji – bez doświadczenia i osób, które swoje pierwsze ‘animowane wprawki’ mają już za sobą
Wiek: od 18 lat
BILETY: 40 ZŁ | KLIK

HARMONOGRAM WARSZTATÓW:

2 października, godz. 10:00 – 14.00
3 października, godz. 10:00 – 13.00
7 października, godz. 10:00 – 13.00

Animacja bywa zabawna, ale może także stać się potężnym narzędziem w walce o to, co dla nas ważne. Na uczestników warsztatów czeka nie lada wyzwanie – będą pracować w świecie wirtualnym, wykorzystując rzeczywiste przedmioty i prawdziwe historie. Przy pomocy kartki papieru, nożyc, telefonów komórkowych, różnych przyborów, inspirując się naszą surrealną rzeczywistością oraz odrobiną światła, zajmiemy się tematyką konfliktów. Każdy z uczestników będzie miał za zadanie stworzyć króciutki film, przedstawiający jego własny punkt widzenia.

Ana Nedeljković
Urodziła się w Belgradzie i tam też ukończyła studia na Wydziale Sztuk Pięknych, na którym następnie uzyskała stopień doktora w dziedzinie sztuki stosowanej. Jako artystka pracuje w technikach rysunku, instalacji oraz filmu animowanego. Działa także na polu edukacji artystycznej.

Nikola Majdak Jr.
Urodził się w Słowenii. Ukończył studia ze sztuki operatorskiej na Wydziale Sztuk Dramatycznych w Belgradzie. Od 20 lat, będąc wolnym strzelcem pracuje jako operator, animator, reżyser i wykładowca