Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi serdecznie zaprasza studentów i absolwentów szkół artystycznych i projektowych do udziału w międzynarodowym konkursie

BLUE DROP COMPETITION 2020 | nabór przedłużony!           

Zapraszamy studentów i absolwentów uczelni artystycznych i projektowych do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie BLUE DROP COMPETITION 2020, organizowanym przez Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. 

Termin nadsyłania zgłoszeń został przedłużony: jeszcze do 20 września 2020 czekamy na prace projektowe zgodne z hasłem konkursowym „CZŁOWIEK PRZYSZŁOŚCI 2052”!

Wybrane przez jury projekty zakwalifikowane zostaną do wystawy pokonkursowej, a autor najlepszej z nich zdobędzie nagrodę główną – 2000 euro.

Wizja człowieka przyszłości. Jaki on będzie, z jakich produktów i usług będzie korzystać? Jak odnajdzie się w nowych realiach środowiskowych, społecznych, ekonomicznych i światopoglądowych? Czy ekologia będzie miała dla niego znaczenie? Jakie będzie wyznawać wartości?

Konkurs jest częścią cyklicznego wydarzenia Eco Make 2020 – międzynarodowej inicjatywy artystyczno-edukacyjnej o przesłaniu ekologicznym.

Udział w Konkursie jest bezpłatny. Zgłoszenia dokonuje się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.ecomake.pl.