Szanowni Państwo,
mamy przyjemność poinformować, że w finale konkursu: Balkorama. Balkon jako metafora galerii sztuki zorganizowanego dla studentek i studentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu zostali wyłonieni autorzy najciekawszych projektów:

Jakub GierynWeronika KamińskaBeata KowalczykWiktor KrajcerNatalia KranzAngelika KuzeraKaja LiwaczAlicja MielczarekAgnieszka OlejniczakPrzemysław PodolakFilip StrzelczykDaria TomczakMałgorzata Wierzbicka.

W imieniu organizatorów wszystkim studentom bardzo dziękujemy za udział. Kryteria formalne spełniło 26 projektów. Nadesłane prace charakteryzują się dużą różnorodnością i reprezentują wysoki poziom artystyczny.

Jury zdecydowało o przyznaniu Nagrody Rektora Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu:
Panu FILIPOWI STRZELCZYKOWI

Wyróżnienie specjalne oraz Nagrodę Poznań Art Week, ufundowaną przez Fundację Rarytas otrzymuje:
Pani NATALIA KRANZ

Wyróżnienie honorowe otrzymują:
DARIA TOMCZAK
ANGELIKA KUZERA
ALICJA MIELCZAREK
PRZEMYSŁAW PODOLAK

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Poniżej przedstawiamy galerię wybranych prac

Filip Strzelczyk, Obawy o Przyszłość

Natalia Kranz, Galeria Intruz

UWAGA: Więcej galerii prac już wkrótce!!!

Kuratorki projektu składają serdeczne podziękowania dla:

Jego Magnificencji Rektora prof. dr. hab. Wojciecha Hory – fundatora nagrody konkursowej
Kuratora Poznań Art Week – dr. hab. Mateusza Bieczyńskiego, prof. UAP
Kierownika Biura Promocji UAP – Piotra Grzywacza
Jurora gościnnego – Sneżany Neny Skoko (Serbia)

Dziękujemy także zespołowi Balkorama:
Grzegorzowi Myćce za identyfikację wizualną
Tomaszowi Jurkowi i Agacie Tratwal za opracowanie strony konkursu
Adriannie Gruszeckiej – nieocenionej koordynatorce projektu.

Kuratorki Konkursu Balkorama: dr hab. Sławomira Chorążyczewska, prof. UAP i dr Elżbieta Cios

• Opublikowano: 30.07.2020, 04:57
  • Ostatnia edycja: 11.12.2020, 15:38