The Huawei Global Theme Design Competition

Globalny konkurs motywów ponownie otwiera się na zgłoszenia!

Poznaj przyszłości estetyki mobilnej

Konkurs motywów The Huawei Global Theme Design Competition oficjalnie rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń od utalentowanych projektantów z całego świata. Tak jak w poprzednich latach, konkurs jest hołdem dla innowacji oraz próbą wyniesienia doświadczeń milionów użytkowników urządzeń Huawei na świecie na następny poziom.

W 2020 roku The Huawei Global Theme Design Competition dzieli się na cztery kategorie: motywy, tapety, tarcze zegarków oraz miasta. W kategorii miasta, uczestnicy mogą zgłosić koncepcje, które zawrą esencję jednego z dziewięciu unikalnych miast Chińskich: Pekinu, Nankin, Szanghaju, Hangzhou, Luoyang, Chengdu, Jinan, Kantonu oraz Wuhan. Zwycięskie zgłoszenia mogą zostać wybrane jako oficjalny design dla tapet lub obudów dla telefonów Huawei.

W tym roku pula nagród w konkursie jest rekordowa i wynosi 300 000 dolarów. Poza główną wygraną wynoszącą 20 000 dolarów, uczestnicy mogą liczyć też na szeroką gamę nagród dodatkowych. Najlepsi uczestnicy mogą otrzymać nagrody m.in. w kategoriach Stars of Tomorrow, International Artists oraz Amazing Animators.

Aby wziąć udział, zarejestruj się online i załącz swoje projekty. Wszystkie zgłoszenia będą oceniane przez panel sędziowski, złożony z najlepszych ekspertów z dziedziny designu i UX, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni 22 lipca.

Jesteś geniuszem designu?
Niech dowie się o tym świat!

For English press the link
Theme Design Awards 2020