REGULAMIN KONKURSU „MINIMURALE”

1. ZASADY:
● stworzyć grafikę o tematyce dbania o zdrowie psychiczne (pełny dobrostan fizyczny, psychiczny i społeczny człowieka) lub profilaktykę chorób psychicznych,
● udostępnić tę grafikę na swoim profilu na Instagramie oznaczając nas oraz dodając tag #psychomural,
● udostępnić nasz profil na IG story (grafika może być wykonana dowolnym sposobem oraz techniką, ale trzeba będzie brać pod uwagę namalowanie jej farbami akrylowymi na ścianie budynku)

2. termin wysyłania grafik: 01.02-29.02.2020 r. do godziny 24:00
3. NAGRODA: grafiki, które najlepiej oddadzą temat konkursu, zostaną namalowane jako murale przez ich twórców na murach budynków w Poznaniu.
Murale będą wielkości 1m 2
Potrzebny sprzęt, farby, zgody właścicieli budynków oraz posiłki podczas pracy są przez nas zapewnione.
Zwycięzca musi wykonać mural osobiście oraz zorganizować własne ubranie ochronne i rękawiczki do malowania(jeżeli zajdzie taka potrzeba). Dojazd do Poznania oraz ewentualny nocleg również trzeba załatwić we własnym zakresie.
4. Konkurs wygrywają 3 osoby;
ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 2.03.2020 r. o godzinie 18:00 na Instagramie oraz w wiadomościach prywatnych do zwycięzców.
5. Udział w konkursie mogą brać osoby, które zapewnią sobie WE WŁASNYM ZAKRESIE dojazd do Poznania oraz nocleg i będą do dyspozycji w dniach 9.03-22.03 (szczegóły będą ustalane prywatnie i indywidualnie z wytypowanymi zwycięzcami).
6. Ocenie w tym zadaniu konkursowym podlega: zgodność grafiki z tematem konkursu, wykonanie reszty czynności opisanych w zasadach konkursu. Polecamy tworzyć grafiki proste i brać pod uwagę możliwość malowania ich na ścianach budynków, dlatego prosimy o dokładne przemyślenie swojego dzieła pod tym względem.
Nie tolerujemy wyśmiewania osób z chorobami psychicznymi oraz umniejszania tego problemu!
7. Patroni: UAP, fundacja “Moja sprawa”
8. Sponsorzy: fundacja “Moja sprawa”, ING bank
9. Zgoda pisemna na wykorzystanie dalsze zwycięskich grafik (w późniejszym etapie- po wyborze zwycięzców).
10. konkurs nie jest sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Instagram