Projektowanie Przyszłości to program rozwoju Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie na lata 2018-2022″. W jego ramach powstał Fashion StartUp – wirtualna firma oraz Fashion StartUp Gallery – Galeria mająca na celu promocję działań Fashion StartUp oraz wszelkich innych związanych z szeroko pojętą branżą Fashion. Pomieszczenia mieszczą się przy ul. J. Piłsudskiego w Krakowie. Poprzez Fashion StartUp w jego Galerii można zorganizować wystawy prac studentów, pedagogów, klientów zewnętrznych, prezentując i promując dorobek artystyczno-projektowy z zakresu mody pod różną postacią.

Wszelkie  informacje oraz Regulamin zamieszczone są w zakładce Fashion StartUp oraz Fashion StartUp Gallery na stronie internetowej Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Znajdą tam również Państwo galerię zdjęć z wystaw, które już zorganizowaliśmy, plany na przyszłość oraz kalendarz wolnych terminów.

Fashion StartUp & Gallery

• Opublikowano: 21.10.2019, 16:28