Nowy konkurs kreatywny „My symbol of joy”
Każdy z nas potrzebuje chwili szczęścia w codziennym życiu oraz uśmiechu na twarzy podczas wykonywania nawet tych rutynowych zadań. Czas zbyt szybko mija i chwile błyskawicznie przelatują nam przez palce… dlatego musimy znaleźć sposób, by choć na moment zatrzymać tę gonitwę.
Konkurs wzorniczy Zalando Lounge „My symbol of joy” wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom! Polega bowiem na stworzeniu wzoru na materiałową torbę, która jest codzienną towarzyszką każdego z nas. Projekt powinien wywoływać chwilę szczęścia i być naturalnym impulsem do pomyślenia o czasie wyłącznie dla siebie. W swojej koncepcji można użyć przeróżnych metod artystycznych – kolaży, formy komiksu, ilustracji czy elementów topograficznych. Stawiamy na Waszą pomysłowość i kreatywność!
Dzięki konkursowi „My symbol of joy” chcemy zwiększyć poczucie radości oraz obudzić świadomość o byciu po prostu szczęśliwym, bez względu na okoliczności – nawet podczas stresującego okresu sesji i gorących przygotowań do egzaminów. Najważniejsze w życiu jest szukanie równowagi i odnajdywanie ukojenia również w najbardziej nerwowych momentach w życiu.
Trzy najlepsze pomysły zostaną nagrodzone:
 1. miejsce: 4.000 zł + bon Zalando Lounge o wartości 1.200 zł
 2. miejsce: 2.000 zł + bon Zalando Lounge o wartości 800 zł
 3. miejsce: 1.000 zł + bon Zalando Lounge o wartości 400 zł
Zatem jeżeli jesteś kreatywny i chcesz wyrazić swój widzenia poprzez sztukę, wyślij swoją pracę w formie PDF na adres konkurs@zalando-lounge.pl do 31.10.2019 roku.
Więcej informacji oraz szczegółowy regulamin uczestnictwa: https://www.zalando-lounge.pl/konkurs-my-symbol-of-joy/.