Dołącz do projektu Nowa Wiadomość!
OPEN CALL
nowa wiadomość
to międzynarodowy projekt artystyczny, który próbuje odpowiedzieć na pytanie: gdybyśmy mogli wysłać wiadomość do innej cywilizacji w przestrzeni kosmicznej — co chcielibyśmy im powiedzieć? Co Ty zechcesz im powiedzieć?

Zbieramy obrazy, wideo i dźwięki z całego świata, aby stworzyć nową wiadomość, która będzie naszym wspólnym pozdrowieniem i opowieścią o tym, kim jesteśmy i skąd pochodzimy.

Nie wykluczamy i nie wartościujemy żadnych wypowiedzi — nie ma narzuconego tematu, ani zadanego pytania. Chcemy, żeby każdy mógł wypowiedzieć się w swoim imieniu, ponieważ uważamy, że tylko w ten sposób nowa wiadomość będzie możliwie jak najbardziej reprezentatywna i egalitarna. Do Ciebie należy decyzja, jakiego rodzaju materiał dołączysz do Nowej Wiadomości. Może to być nowo powstała praca, Twoje zdjęcie lub wideo albo coś z prywatnego archiwum. Dołączenie Twojej wypowiedzi do Nowej Wiadomości będzie dla nas wielką radością i zaszczytem.

Dołącz swoją wiadomość do 31 maja 2019, wchodząc na stronę:
https://new-message.pl/send-pl.html

Zmontowany materiał zostanie zaprezentowany na Praskim Quadriennale 2019 w Sekcji Studenckiej oraz  na WRO Media Art Biennale.


Pozdrowienia
– New Message Company
Anna Kaczkowska, Tomasz W. Miśtura, Elżbieta Kowalska,
Anna Rogóż, Ewelina Lesik, Piotr Brożek

Projekt zrealizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ↗ w ramach Programu Głównego SE Praskiego Quadriennale 2019 ↗.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Jeśli masz pytania albo chcesz nawiązać
z nami współpracę, pisz na:
opencall@new-message.pl

 

albo odwiedź naszą stronę:
https://new-message.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!