Przejdź do treści

KONKURS NA NOWE LOGO SPÓŁKI EWA S.A.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „EWA” S.A. w Krotoszynie organizuje konkurs na nowe Logo Spółki. Celem konkursu jest wyłonienie projektu logo – znaku identyfikacji wizualnej, który będzie mógł być wykorzystywany we wszystkich materiałach promocyjnych, informacyjnych i korespondencyjnych firmy. Praca konkursowa powinna zostać opracowana w formacie wektorowym (pliki CDR, AI, EPS, PSD). Nieodłącznym elementem każdej pracy jest opracowanie i dołączenie księgi identyfikacji wizualnej.

Firma EWA S.A. jest firmą o ponad 60-letniej tradycji, specjalizującą się w produkcji wyrobów farmaceutycznych i cukierniczych na bazie karmelu. Pragnęlibyśmy, aby zmiana logo przyniosła Spółce odświeżenie wizerunku i była sygnałem zachodzących w niej zmian. Znak graficzny powinien ograniczyć się do nazwy „Ewa”. Logo powinno być identyfikowalne w sektorze farmaceutycznym. Poza tym – pełna dowolność.

Niniejszy konkurs ma charakter otwarty, ogólnopolski i jednoetapowy. Prace konkursowe należy kierować na adres Spółki tj.:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „EWA” S.A.
ul. Zamkowy Folwark 9
63-700 Krotoszyn
z dopiskiem: „Konkurs logo EWA S.A.”
lub adres poczty elektronicznej: konkurs@ewa-sa.pl w temacie wiadomości wpisując: „Konkurs logo EWA S.A.”

Termin nadsyłania prac upływa 7 maja 2019 r.
Nagrody dla laureatów wynoszą odpowiednio:
I miejsce: 2000,00 zł netto + zestaw słodyczy
II miejsce: 1000,00 zł netto + zestaw słodyczy
III miejsce: zestaw słodyczy

Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować na adres e-mail: konkurs@ewa-sa.pl
Regulamin konkursu oraz inne dokumenty niezbędne do wzięcia udziału w konkursie znajdują się pod linkiem: http://www.ewa-sa.pl/aktualnosci/124,konkurs-na-nowe-logo-spolki-ewa-sa.html


Oświadczenie wraz z klauzulą informacyjną

Regulamin Konkursu

Karta zgłoszenia Konkurs Logo

  • Autor:
  • Opublikowano: 18.04.2019, 09:31
  • Ostatnia edycja: 18.04.2019, 09:31